Української деревини вистачить всім, хто її потребує

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тема лісу, деревини, її заготівлі та використання через те, що в останні роки надміру заполітизована, стає предметом періодичних дискусій не тількисеред тих, хто має до неї безпосередню причетність. Втім, вебінар на тему «Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років», про який піде мова, організовувався й призначався якраз тими й для тих, хто, так би мовити, тією чи іншою мірою в темі. 

Чим займатиметься нове Міністерство енергетики та довкілля

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Логіку створення Міністерства енергетики та довкілля пояснює Прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу 2 вересня 2019 року. Сюди ж відноситимуться Держлісагентство, Держкомзем, та що важливо - Держгеокадастр.

Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

30 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбулися 22 Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу. 

Організаторами конкурсу виступили Державне агентство лісових ресурсів та Товариство лісівників України. 

У цьому році в змаганнях вальників лісу взяли участь 24 команди, які представили 21 область України (32 учасники, серед яких і юніори). Всі учасники – переможці обласних змагань вальників лісу.

Чим відрізняється вирубка лісів від заготівлі деревини?

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

"Щоб зняти напруження в суспільстві з проблеми "вирубки лісів", якої в Україні не існує, та усвідомити, що нам необхідно більше використовувати деревину та вироби з неї для потреб людей, пропоную новообраним парламентаріям навести лад у лісовому законодавстві та привести термінологію до загальноприйнятих світових стандартів. А політикам, чиновникам, журналістам, активістам почати користуватися правильними термінами та відрізняти "ліс" від "деревини", - пише Голова Громадської ради при Держлісагентстві, редактор газета "Деревообробник" Vasyl Masyuk

Чим відрізняється "вирубка лісу" від "заготівлі деревини" читайте тут Ліга. Бизнес https://bit.ly/2MDN2ZC

Вебінар “Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років”

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол.США.

Стабільна робота цехів переробки

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За 7 місяців 2019 р. підприємствами Львівського ОУЛМГ  перероблено       109,6 тис. м3 деревини.

Деревообробними підрозділами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ було випущено продукції на 159,7 млн. грн. в тому числі:

  • Заготовки пиляні – 3560 м3
  • Пиломатеріали необрізні – 3283,7 м3
  • Пиломатеріали обрізні – 18602,9 м3
  • Заготовки для європіддонів – 17806,2 м3
  • Шпала -  4854,5 м3
  • Тара - 4536,0 м3
  • Дрова колоті – 4066,9 м3
  • Тріска - 12569,0 м3.

Делегація українських лісівників перебуває з візитом у Словацькій Республіці

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Цього тижня делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Словацькій Республіці. Візит відбувається в межах співпраці у сфері лісового господарства, що передбачено Меморандумом між Держлісагентством України та державним підприємством «Ліси Словацької Республіки».

Українська делегація вже відвідала Mondi SCP в Ружомбероку – це один з найбільших заводів Mondi та найбільший інтегрований комбінат з виробництва паперу та целюлози в Словацькій Республіці. Деревина на цей завод надходить із сертифікованих лісів зі сталим управлінням за системою FSC*, а також системою PEFC.

Wood-Mizer випустив супернадійний крайкорізний / багатопильний верстат EG800

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія Wood-Mizer почала випуск нового поздовжньо-обрізного верстата EG800 в серії промислового обладнання TITAN. Це універсальний верстат, спроектований так, щоб невеликі деревообробні підприємства могли вирішити одразу кілька завдань для ефективної обробки деревини. 

Зарезервуйте дату для відвідання домашньої виставки CeflaLive 15-16-17 жовтня 2019 у м.Імола (Італія).

Cefla Finishing Group представник в Україні

З  15 до 17 жовтня 2019 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробництва фарбувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «CeflaLive 2019». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології від ключових гравців  галузі опорядження деревини.

лакування