Порошкове фарбування для MDF від «WAGNER» на «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На стенді компанії «WAGNER Industrial Solutions» (Швеція) під час виставки «Ligna 2019» було представлено багато цікавих пропозицій для нанесення лакофарбових матеріалів, наприклад, мембранний насос високого тиску Cobra і система змішування та дозування WAGNER 2K.

На Львівщині відбулись змагання вальників лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

5 липня 2019 року в Ожидівському лісництві ДП «Буське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися XXI обласні змагання вальників лісу.19 представників державних підприємств лісового господарства області серед яких 3 юніори, демонстрували свою вправність у володінні бензопилою та доводили, що саме вони гідні називатися найкращими.

Головні тренди «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставка «LIGNA 2019», яка відбулася в Ганновері (Німеччина) 27-31 травня, успішно завершила роботу. Провідна світова презентація деревообробної промисловості, обладнання та інструментів стала стимулом для розвитку галузі, відкривши шлях майбутнім інвестиціям.

деревообробка

Держлісагентство на шляху до діджиталізації

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Державне агентство лісових ресурсів України працює в напрямку діджиталізації та повністю підтримує пропозиції Європейської Бізнес Асоціації стосовно концепції держави у смартфоні. Детальніше про це тут: https://bit.ly/2FRBi0E.

лісове господарство

Деревообробна галузь України на межі повної зупинки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

4 липня о 15.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Деревообробна галузь України на межі повної зупинки, а лісгоспи – на межі банкрутства». Головний редактор газети "Деревообробник", голова Громадської ради при Держлісагенстві - Василь Масюк у своєму пості у Facebook поділився думками з приводу ситуації що склалася на ринку та висловив пропозиції, які кроки потрібно зробити Уряду і Верховній раді терміново, щоб хоч незначно, але покращити ситуацію.

деревообробка

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулося засідання колегії відомства.

Львівське ОУЛМГ повідомляє!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою підвищення професійного рівня робітників на заготівлі лісу, вивчення прийомів праці кращих майстрів лісозаготівельної справи, пропагування і розповсюдження їх передового виробничого досвіду 05.07.2019 року о 10:00 год. на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства буде проводити XXI обласні змагання вальників лісу. 

Деревина – традиційний відновлюваний сировинний ресурс

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Останніми роками в центрі уваги громадськості не одноразово поставало питання вирубування лісів. Багатьох людей дуже бентежить вигляд зрубаного дерева. Суспільство звикло, що дерева рубати не можна, бо це легені планети, тому вирубування сприймається вкрай негативно. Проте, деревина – це чи не єдиний традиційний відновлюваний сировинний ресурс, який можна і треба використовувати. На місці вирубаного дерева, виростає нове, яке через декілька десятиліть, знову може бути використаним людиною.

 

ХХІІ Міжнародна виставка "Деревообробка - 2019"

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Зелена доріжка і червона стрічка, музика та феєрверки, гучні оплески та яскраві промови – таким було відкриття ХХІІ Міжнародної виставки "Деревообробка - 2019". Про враження від першого дня проведення виставки учасники заходу розповідали на сторінках соцмереж. 

ЄБРР профінансує деревообробку в Україні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Кошти спрямують  на зменшення відходів деревини при виробництві.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив впровадити в Україні нові методи роботи з  відходами деревини, які дозволять зменшити їх обсяг на 23% - до 3 тис. т  на рік. Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР, повідомив