Погляньте на двері по-новому

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Коли здається, що придумати щось нове в проектуванні звичайних предметів вже неможливо, обов'язково знаходиться хтось, хто зможе побачити приховане від решти.

двері

Майбутнє паркету – оптимістичне

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Європейський паркетний ринок підтверджує і зміцнює розвиток – йдеться у звіті Європейської федерації паркетної промисловості (FEP), яка постійно моніторить ринок. Основні тенденції європейського паркетного ринку, перші підсумки 2017 року та попередні прогнози на наступний 2018 рік – до вашої уваги.

підлоги

Деревообробник №9 (399), 2017 рік

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Статті опубліковані у газеті «Деревообробник» №9 (399) за 2017 рік:

1) 2016 - рекордний, 2017 буде кращим?

2) ПВХ-плівка - найпоширеніший облицювальний матеріал

3) Деревообробка - з думкою про майбутнє

Запрошуємо відвідати Cefla Live 18-19-20 жовтня 2017

Cefla Finishing Group представник в Україні

З 18 до 20 жовтня 2017 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2017». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. 

лакування

А ви посадили б таку книгу?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Незважаючи на зростання популярності електронних книг, більшість дитячих книг і надалі друкують на папері, для виробництва якого потрібна деревина. Видавництво в Буенос-Айресі «Pequeno Editor» започаткувало цікавий некомерційний проект «Tree Book Tree», випустивши книжку, яку після прочитання можна висадити.

спеціальні вироби

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортний контракт – мрія багатьох вітчизняних виробників. Проте не одному такий контракт замість омріяних «золотих гір» завдає чимало труднощів і фінансових втрат. З’ясувалося, що аби працювати із європейськими компаніями, потрібні організаційні навики та правильні внутрішні процеси.

меблярство

Лісоповал під акомпонемент осіннього дощу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На початку вересня на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено 20-ті Всеукраїнські змагання вальників лісу. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 26 команд (34 учасники), серед них вперше виступила на рівні з професіоналами й команда юніорів із Малинського та Старожинецького лісових коледжів.

лісове господарство

Дерев’яні окуляри із карпатським орнаментом

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Окуляри українсько-американського бренду Hetmans набувають популярності у США. І хоч ідея їх створення зародилася у Нью-Йорку, роблять їх в Україні.

спеціальні вироби

Від вихлопних систем – до багатопилу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія Rud Exhaust system відома автогонщикам України завдяки виробництву вихлопних систем класу Hi-End. Вони настільки унікальні, що за їх звуком можна відрізнити один автомобіль від іншого. Проте виробнича сфера компанії цим не обмежується. Про її обладнання для деревообробки нам розповів представник компанії Олександр Орєшкін.

обладнання

Wood-Mizer виводить на український ринок широкострічкову пилораму WB2000

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На виставці LISDEREVMASH, яка відбуватиметься у Києві 26-29 вересня представник Wood-Mizer компанія «MOST-Україна» представить нову промислову деревообробну установку WB2000 на базі широкої стрічкової пилки. 

обладнання