Законодавство не дає можливості лісівникам оперативно здійснювати заходи контролю та локалізації шкідників та хворіб

Деревообробник - портал

Рішення виїзної наради з метою обговорення причин та наслідків масового всихання соснових насаджень на Поліссі та необхідності здійснення в них санітарно-оздоровчих заходів

лісорозведення

Автоматизоване виготовлення столярки дає змогу конкурувати на ринку

Деревообробник - портал

Програмне забезпечення PowerWIN для автоматизованого виготовлення столярки – продукт компанії DDX, який спрямований на ефективне використання ресурсів паралельно з технологічними інноваціями.

сторярство

Висотка з деревних панелей

Деревообробник - портал

Компанія D.R. Johnson Lumber Co» отримала офіційний дозвіл на будівництво в Портленді (США) першої в країні висотної будівлі з дерев’яних перехресно-клеєних панелей (CLT).

дерев'яне домобудування

Один прилад покаже всі характеристики біомаси

Деревообробник - портал

Універсальність і унікальність цих вимірювачів вологості в тому, що вони можуть визначати вміст води в матеріалах і об’ємну щільність деревної тріски, кори, деревних пелет, стружки, тирси, кукурудзяних качанів, торфу, пиломатеріалів і колотих дров.

біоенергетика

Міжмашинні комунікації – майбутнє виробництва

Деревообробник - портал

На початку 2000-х років вітчизняні промислові підприємства почали активно замінювати зношене й морально застаріле деревообробне обладнання на сучасні, в основному імпортні, верстати з ЧПК. Нині цей процес модернізації наближається до свого піку, активно розвиваючись та вдосконалюючись, особливо в частині програмного забезпечення.

технології

Аукціони з продажу деревини відбуватимуться в електронній формі

Деревообробник - портал

Прийнято стратегічне рішення про перехід проведення аукціонів з продажу деревини в електронний формат. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар

ринок

Площа всихання дерев перевищила 330 тис. га

Деревообробник - портал

За перше півріччя 2017 року площа всихання насаджень у лісах, підпорядкованих Державному агентству лісових ресурсів, становить 331,3 тис. га.

лісове господарство

На Рівненщині масово всихають дерева

Лісівники б’ють на сполох

Деревообробник - портал

Сьогодні у Рівному на засіданні «екологічної» комісії облради говорили про проблему масового всихання соснових насаджень на території Рівненщини. Головний спеціаліст «Рівнелісу» Андрій Артюшок зазначив, що за два роки знищено близько 16 тисяч гектарів лісу, повідомляє агенція новин «Рівне Інформаційне».

події

Верстат сам визначає послідовність обробки

Деревообробник - портал

Оброблювальний центр BMG 310 задуманий як базова модель, що відповідає всім вимогам деревообробників і годиться для виконання широкого спектру завдань.

обладнання

Філіппінська компанія впровадила технологію Wood-Mizer і збільшила прибуток

Деревообробник - портал

Начальник виробництва Філіппінської компанії Latimco Серафін Чан розповідає про переведення лісопиляння на широкі стрічкові пилки.

лісопиляння