IV Форум місцевого розвитку: дискусія про ліси

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 25 червня у місті Трускавці стартував IV Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ-УКРАЇНА» та Асоціація місцевих Рад «Ради Львівщини».

Провідна ідея Форуму -  «Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку».

ТОВ «МВМ-Київ» - ми з вами 15 років!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цього року компанія ТОВ «МВМ-Київ» відзначає 15 років роботи в сфері постачання обладнання та інструменту для деревообробних та меблевих підприємств України. Діяльність компанії спрямована на розвиток деревообробної галузі України завдяки впровадженню високоефективного та якісного обладнання широкого спектра, наданню інжинірингових та сервісних послуг зі створення деревообробних виробництв і розроблянню концепції модернізації наявних підприємств.

лісопиляння

До уваги переробників деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою налагодження постійного, відкритого, доступного для усіх споживачів необробленої деревини механізму отримання сировини для власної переробки Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та Товарна біржа «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» повідомляють про проведення  ЩОТИЖНЕВИХ ЕЛЕКТРОННИХ аукціонних торгів з продажу необробленої деревини, лісогосподарськими підприємствами (постійними лісокористувачами) Львівської області.

Обладнання «SKYWOOD» переконливо демонструє свою конкурентоспроможність

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія «МАКСИМЕР» - вітчизняний виробник верстатів для різних ступенів обробки дерева, її фахівці розробили стандартну лінію переробки лісу та лінію для виробництва палетної дошки. Пропонує вона й сушильні камери власного виробництва. Деревообробники знають її продукцію під торговою маркою «SKYWOOD». Про компанію та її здобутки ми мали розмову з директором Юрієм Святохою.

лісопиляння

Як розвивати біоенергетику у Львівській області?

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ось таке питання стояло нині перед учасниками семінару «Стратегія розвитку біоекономіки Львівської області», який відбувся в Національному лісотехнічному університеті України. Як зазначив д.т.н. професор Орест Кийко, завідувач кафедрою «Технології меблів та виробів з деревини», організатор та керівник заходу, саме Львівська область була вибрана від України у європейський проект POWER4BIO, адже тут зосереджений вагомий біопотенціал.

біоенергетика

Група «Weinig» задоволена успіхом на «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Група «Weinig» досягла хороших результатів на провідній світовій виставці галузі в Ганновері. Загалом вдалося продати 273 верстатів і систем марок «Weinig» і «Holz-Her». Обсяг отриманих замовлень перевищив наші амбіційні цілі. Порівняно з «LIGNA 2017» зростання становило близько 20%. Група «Weinig» одержала замовлення з 29 країн. За п'ять днів роботи виставки стенд площею 5000 м2 провідного технологічного постачальника в галузі обробки масивної деревини й плитних матеріалів відвідали професіонали з 92 держав.

До уваги переробників деревини та експортерів! Розроблені норми виходу деревини згідно нових ДСТУ.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У зв’язку із введенням в дію з 01 січня 2019 року нових державних стандартів на лісоматеріали круглі (необроблені) Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) розробив  науково-методичні рекомендації для лісопиляльно-деревообробних підприємств України з нормування витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та заготовок, які були схвалені  науково-технічною радою Державного агентства лісових ресурсів України (протокол №10 від 24 квітня 2019 року). В даних рекомендаціях розроблені орієнтовні норми витрат круглих лісоматеріалів класів якості А,В,С,D основних порід деревини у виробництві пиломатеріалів.

Незаконні рубки на Львівщині зменшились втричі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Про це сьогодні, 18 червня, у межах брифінгу щодо стану охорони лісів від незаконних рубок повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

У першому кварталі 2019 року в лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства виявлено 87 випадків самовільних рубок, загальною кубомасою 230 м3, сума завдана лісовому господарству становить 1552,1 тис грн.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ !

 

Державні Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та  ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ електронних АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 3 КВАРТАЛУ 2019 РОКУ

Міжнародна конференція щодо всихання соснових лісів: законодавчі обмеження в Україні блокують боротьбу з "біологічною пожежею"

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Києві розпочалася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення», організаторами якої є Національні академії наук України та Білорусі.

Окрім науковців з цих країн, участь у конференції беруть представники Німеччини, Польщі та Австрії.