Як «виживають» державні ліси Польщі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Польська лісова галузь упродовж останніх десятиліть показує хороші результати. Однією із причин фахівці називають застосування моделі самофінансування лісгоспів, що відрізняє Польщу від багатьох країн ЄС. Основний дохід приносить реалізація деревини, більша частина якої продається на електронних торгових майданчиках, що забезпечує ринкове формування ціни і прозорість угод.

ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

19-22 травня, понад 140 провідних компаній з 8 країн світу зберуться у Львові на масштабній події української деревообробної індустрії 23 міжнародній виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Щорічно ДЕРЕВООБРОБКА на 4 дні стає трендовим майданчиком та популярним місцем зустрічі представників меблевої галузі для обміну досвідом та переговорів. Адже саме тут можна знайти все, без чого не обходиться жодне меблеве виробництво, ознайомитися з новинками галузі та дізнатись про найсучасніші рішення для свого виробництва. Експозиція виставки охоплює повний спектр новітнього обладнання, професійного інструменту, програмний комплекс автоматизації, фільтрувальних аспіраційних систем, комплектуючих для виробництва меблів та ін.

Міжнародний досвід налагодження систем контролю руху і стеження за походженням деревини

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Серед проблем правозастосування в лісовому секторі вагоме місце займають незаконні лісозаготівлі, включаючи торгівлю, транспортування і переробку деревини незаконного походження. Накопичений міжнародний досвід вказує на те, що ефективна протидія негативним явищам можлива там, де налагоджено дієвий контроль за лісокористуванням, здійснюється ідентифікація походження деревини, яка надходить в обіг, контролюється процес торгівлі лісоматеріалами і переробки деревини, налагоджено взаємодію між державними органами управління, правоохоронними органами, відповідальним бізнесом, природоохоронними організаціями, місцевими громадами для досягнення сталого лісового господарства.

Компанія NürnbergMesse відклала виставки Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У Німеччині перенесли дві масштабні галузеві виставки, які повинні були пройти з 18 по 21 березня в Нюрнберзі. Причина перенесення, як і у багатьох інших міжнародних подій, - спалах епідемії коронавірусу. І так само, як в інших випадках, ніяких конкретних дат, коли заходи відбудуться, в даний момент організатори назвати не можуть.

“Вірусний удар” по глобалізації

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Приблизно 3 трильйони доларів втратили світові фондові ринки в результаті п’ятиденного падіння. Причина — коронавірус COVID-19. А в Україні досі вважають, що епідемія матиме короткостроковий вплив на світову економіку. Пояснюємо, чого очікувати насправді.

 

У Славуті (Хмельниччина) хочуть створити музей деревообробки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Наразі збирають різноманітні експонати: від дерев’яних скульптур, і плетіння – до старої столярки.

У Славуті працюють над створенням музею дерообробки. Наразі вже розроблений логотип закладу та зібрані перші експонати. Як зазначив  В’ячеслав Соколовський, ініціатор створення закладу, це має бути не просто музей, а інтерактивний парк історії та практик деревообробки.

Додає, що в основі ідеї цього проекту - збереження, вивчення та популяризація мистецтва обробки деревини і загалом історія відносин людини та дерева.

Фрезер для замків Virutex FC 116U – система для виробництва коротких серій дверей і вікон

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Система, яка полегшує ремонт і виробництво коротких серій дверей і вікон на замовлення.

Окрім широкого вибору вікон і дверей, який представляють на вітчизняному ринку великі виробники, популярними також є столярні вироби невеликих приватних фірм.

Актуальна та корисна інформація у свіжому номері газети «Деревообробник»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Читайте про новини галузі:

  • Стартував експериментальний проект реалізації деревини
  • Законопроект про запровадження національної інвентаризації лісів
  • Громадська рада обговорила концепцію змін у лісовій галузі
  • 1000000 дерев за 24 години

Деревина продається без "договорняків": на аукціони виставили понад 1,2 мільйона кубів

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

На електронних аукціонах із продажу лісу, які в Україні запрацювали з 3 лютого, на сьогодні виставлено понад 1 млн 200 тис. кубометрів ділової деревини.

Про це сказав голова Держлісагентства Андрій Заблоцький у четвер на нараді за участі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, що проходила в м. Остер на Чернігівщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як би міг бути організований ринок деревини України

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Думки у письмовій формі на виконання обіцянки учасникам засідання Ради Асоціацій деревообробних та лісозаготівельних підприємств Західної України, що відбулася 15 лютого 2020 року в м. Івано-Франківську, у світлі зміни правил продажу необробленої деревини, яку спричинила постанова Кабінету міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини»