Уряд призначив Андрія Заблоцького Головою Державного агентства лісових ресурсів України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На Урядовому порталі оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України про призначення Заблоцького Андрія Володимировича Головою Державного агентства лісових ресурсів України.

Відповідно до розпорядження Уряду, Андрій Заблоцький призначений на п’ять років, з випробувальним строком три місяці.

Розпорядження КМУ

Біль Великого бору (“Лісовий і мисливський журнал”)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Можна лише уявити, які б сосни уже височіли на місці перестиглих насаджень, що всихають на корені.

Ми звернули з траси і зупинилися біля молоденького лісу.

– Пару років тому тут росли 80–100-літні сосни. Як і вздовж усієї дороги, що веде до Черкас, – пояснив лісничий Свидівського лісництва Григорій Пуш. – Не росли, а доживали віку: в муках і хворобах. До 40% дерев – старі сухостої, 20% – свіжі сухостої, решта заселені омелою, тобто й вони приречені на загибель. Повнота насаджень понизилася до критичної, тому мова про вибіркові санітарні рубки навіть не велася. Лише про суцільні.

Збережи ялинку

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Символ Нового року - ялинка. Щороку ринки переповнені їх продажами: як зрубаними ялинками, так і штучними. Та щоб зберегти природу і зменшити негативний вплив на довкілля від використання зрубаних ялинок, рекомендуємо дотримуватися наступних правил.

Уже в 14 областях можна перевірити законність заготівлі деревини онлайн

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COM оприлюднено інформацію про 37,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 14 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Результати аукціонних торгів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

20 грудня 2019 р. відбулись аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 року. Торги проводила ТБ «ТСБ «Галконтракт».

На прохання ГО «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Львівщини» та враховуючи дуже низький відсоток продаж лісоматеріалів необроблених на електронних торгах в попередні періоди, аукціони відбулись у форматів «торгів з голосу».

На торгах приймало участь 45 учасників – деревообробників. Це звичайно значно більше учасників, ніж було на попередніх електронних торгах.

Ясенева хвороба (Лісовий і мисливський журнал)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Зникнення ясена звичайного з карти західних українських лісів – питання часу.

Ще п’ять років тому про нову хворобу ясена звичайного (Fraxinus excelsior L.) ми могли дізнатися лише з інтернет-ресурсів. Історія виникнення невиліковної хвороби ясена починається, за твердженнями ряду науковців, з литовського міста Каунаса.

JOCHEN SCHMÜSER ПЕРЕЙШЛА НА ПИЛИ DP З ПОКРИТТЯМ ВІД LEUCO

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

LEUCO відтепер пропонує алмазні дискові пили зі спеціальним захисним покриттям для розкрою, що гарантує різцям значно довше «життя».

Ця інформація цікава усім, хто працює з панелями на деревинній основі: невкритими, вкритими або волокнистими.. Jochen SCMÜSER, що у Голленштедті, вважає це покриття неперевершеним навіть при роботі з HPL.

ВОНА ВЖЕ НАРОДИЛАСЯ!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Новенький номер газети "Деревообробник" вже є!
Читайте про лісову та деревообробну галузі:
- В Україні вже є павловнієвий ліс.
- Розмова про головне.
- Відповідь компанії "ITA TOOLS" на постійно зростаючий ринковий попит.
- Вживані, але добротні.
- Верстати з фантастичною швидкістю обробки.
- Замість розвиватися - виживаємо. 

Читайте ще більше у газеті та передплачуйте корисне та цікаве  видання. 

Клієнти покладаються на ефективність і мінімальний сервіс

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час цьогорічної виставки DREMA на стенді компанії AMIX відвідувачі могли побачити повністю автоматизований комплекс зі стрічковою пилорамою та конвеєром. Пйотр Вєчорек (Piotr Wieczorek), працівник компанії AMIX, розповів нам також про новий горбильний верстат та напівавтоматичний різак для колоди.