Інструментом керування можна зробити все

Деревообробник - портал

Група наукоавців з Університету Карнегі-Меллона працює над новою технологією, яка взагалі все, навіть желе, може зробити інструментом керування.

технології

Вперед, і тільки вперед!

Деревообробник - портал

Під таким лозунгом працює українська компанія ITA TOOLS, яка цьогоріч приймала участь у виставці «Деревообробка» та організувала розіграш інструменту. Варто було бачити обличчя щасливих власників щойно виграних призів!

деревообробка

Білоруси виготовляють дерев’яні велосипеди

Деревообробник - портал

Компанія BelWoodDoors, яка займається виробництвом дверей розраховує на те, що і її двохколісна продукція знайде свого споживача.

спеціальні вироби

«Деревообробка 2017»: виставковий центр «Південний-EXPO» вже замалий

Деревообробник - портал

Без перебільшення можна сказати, що для вітчизняних деревообробників в Україні є дві знакові події, які неможливо пропустити, – київська виставка «Lisderevmash» та львівська «Деревообробка».

події

Науковці виявили 467 млн га неврахованого лісу

Деревообробник - портал

Така знахідка дещо змінює наше уявлення про існуючий стан світової екології, оскільки сотні гектарів лісу були знайдені в тих місцях, де вважалося, що їх загалом не може бути.

лісорозведення

На Львівщині лідер – незмінний

Деревообробник - портал

30 червня 2017 року у Гійчинському лісництві Рава-Руського лісгоспу у вправності змагалися 18 вальників лісу із 16 лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

лісозаготівля