Першим заступником Голови Держлісагентства призначений Сергій Власенко

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відповідно до

 розпорядження 

Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №191-р першим заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України призначений Власенко Сергій Геннадійович.

Згідно з наказом Держлісагентства від 05.03.2020 №93-к, Сергій Власенко приступив до виконання обов’язків першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України з 6 березня 2020 року.

http://dklg.kmu.gov.ua/

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні, перебуває на електронному обліку. Інші 5% становлять поодинокі комунальні та приватні підприємства, які знаходяться в процесі навчання і підключення до системи електронного обліку. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.

«Це означає, що до електронного обліку деревини підключено 526 постійних лісокористувачів, з яких 341 ‒ державні підприємства, організації та установи, 144 ‒ комунальні підприємства та 41 лісокористувачів, що належить до інших організаційно–правових форм господарювання», - зазначив він.

XYLEXPO 2020 перенесли

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставку Xylexpo 2020 відкладено. Це болісне, але необхідне рішення, яке прийняло Правління Acimall, асоціації італійських виробників деревообробного обладнання та інструменту, власник виставки, яка відбувається раз на два роки.

Аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі другого кварталу 2020 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою забезпечення вітчизняних деревообробних підприємств необхідною кількістю сировини та для формування ринкових цін на лісопродукцію лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ оголошуються електронні торги по реалізації необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2020 року. Торги відбуватимуться у декілька етапів.

Голова Держлісагентства розповів про стан лісової галузі за 2019 рік

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Для мене як керівника, який несе відповідальність за фінансову і бюджету дисципліну, неприпустимо здійснення будь-яких зловживань та дій, що направлені на погіршення фінансових показників держпідприємств. Такі службові особи повинні і вже несуть відповідальність. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час презентації Публічного звіту відомства за 2019 рік, яка відбулася 5 березня.

«Я очолив Держлісагентство в останній робочий день 2019. Однак, виконуючи вимоги законодавства, прозвітував перед громадськістю про діяльність відомства за минулій рік», - сказав він.

Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік (Львівщина)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Міжгалузеві та внутрішньо економічні відносини, євроінтеграційні процеси в лісовій галузі України  в умовах ринкової економіки, визначають необхідність підвищення точності матеріальної оцінки лісосировинних ресурсів.

Впровадження в облік лісоматеріалів круглих сучасних комп’ютерних технологій  (базу ЕОД електронний облік деревини), та перехід на нові національні стандарти, гармонізовані з європейськими (ДСТУ EN), а також перехід на  ДСТУ 4020-2-2001 «Методи обмірювання та визначення об’ємів» суттєво змінили підходи  визначення розмірно – якісних характеристик в лісоматеріалах та зумовили розвиток нових технологій переробки деревини.

Як діяти роботодавцям з метою запобігання коронавірусу?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Держпраці з метою протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, та збереженням здоров’я населення звертається до роботодавців з наступним:

  • забезпечити на робочих місцях дотримання належних санітарно-гігієничних умов праці;
  • поширити інформацію серед працівників щодо профілактики захворювання на коронавірус.

Шановні керівники, будьте уважні до здоров’я підлеглих!

Як «виживають» державні ліси Польщі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Польська лісова галузь упродовж останніх десятиліть показує хороші результати. Однією із причин фахівці називають застосування моделі самофінансування лісгоспів, що відрізняє Польщу від багатьох країн ЄС. Основний дохід приносить реалізація деревини, більша частина якої продається на електронних торгових майданчиках, що забезпечує ринкове формування ціни і прозорість угод.

ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

19-22 травня, понад 140 провідних компаній з 8 країн світу зберуться у Львові на масштабній події української деревообробної індустрії 23 міжнародній виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Щорічно ДЕРЕВООБРОБКА на 4 дні стає трендовим майданчиком та популярним місцем зустрічі представників меблевої галузі для обміну досвідом та переговорів. Адже саме тут можна знайти все, без чого не обходиться жодне меблеве виробництво, ознайомитися з новинками галузі та дізнатись про найсучасніші рішення для свого виробництва. Експозиція виставки охоплює повний спектр новітнього обладнання, професійного інструменту, програмний комплекс автоматизації, фільтрувальних аспіраційних систем, комплектуючих для виробництва меблів та ін.

Міжнародний досвід налагодження систем контролю руху і стеження за походженням деревини

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Серед проблем правозастосування в лісовому секторі вагоме місце займають незаконні лісозаготівлі, включаючи торгівлю, транспортування і переробку деревини незаконного походження. Накопичений міжнародний досвід вказує на те, що ефективна протидія негативним явищам можлива там, де налагоджено дієвий контроль за лісокористуванням, здійснюється ідентифікація походження деревини, яка надходить в обіг, контролюється процес торгівлі лісоматеріалами і переробки деревини, налагоджено взаємодію між державними органами управління, правоохоронними органами, відповідальним бізнесом, природоохоронними організаціями, місцевими громадами для досягнення сталого лісового господарства.