І журнальний, і обідній

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Стіл-трансформер можна легко перетворити з журнального на обідній, завдяки чому його зручно використовувати у малогабаритних квартирах, а надійний механізм трансформації дає змогу з легкістю робити це щодня.

меблярство

GibSaw - Програма відображення карт розкрою, креслень деталей і друку етикеток для форматно - розкроювальних верстатів

GibLab

GibSaw є продовженням програми розрахунків в меблевому виробництві GibLab і дозволяє на виробництві відображати на сенсорному екрані технологічну інформацію по картах розкрою , обробці деталей (креслення присадок , фрезерування та пазування), а також друкувати етикетки для деталей і залишків що враховується безпосередньо з карт розкрою або ж з таблиці деталей.

різальний інструмент

Пресс для сращивания евробруса ВЕ-135

ЗАО "Укртехнопромснаб"

Пресс гидравлический для сращивания, бруса, евробруса ВЕ-13500х1200х240. В прессе 23 шт гидроцилиндров по 10т. Пневмоприжимы по фронту через 1м.

деревообробка

Пресс гидравлический для продольного сращивания АПВГ-135

ЗАО "Укртехнопромснаб"

Пресс гидравлический для продольного сращивания АПВГ-13500х240х100, полуавтомат . Усилие 10 т. Гидравлика, ход штока 200мм.

деревообробка

14 серпня 2016 року відійшов у вічність академік НАН України Михайло Андрійович Голубець

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Наукова спільнота України зазнала важкої втрати – 14 серпня 2016 року на 86 році життя перестало битися серце видатного вченого в галузях геоботаніки, екології, геосоціосистемології, середовищезнавства, охорони навколишнього природного середовища, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка НАН України Голубця Михайла Андрійовича.

Чиста зміна площі лісових угідь

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Ліси і дерева сприяють веденню сільського господарства. Наприклад, вони стабілізують грунт і кламат, регулюють стікання води, створюють затінок і укриття, є місцем проживання запилювачів сільськогосподарських культур. Нармонійно поєднані з сільськогосподарським ландшафтом ліси сприяють більшій врожайності.

лісове господарство

Не думай про обсяги – думай про прибуток

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цей принцип відображає новий прогресивний підхід, перевагу якому зараз надають усе більше деревообробників.

пиломатеріали

Виготовлення дерев'яних зубочисток (ВІДЕО)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Дерев'яні зубучистки - незамінна річ для зубної гігієни. Як цей гігієнічний засіб з'являється на світ? Усі етапи, від колоди до пакування розкриті у цьому відео.

технології

Встановлення напрямних для шухляд

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

За допомогою цього пристосування значно спрощується процес монтажу напрямних для шухляд. Не потрібно робити попередньої розмітки (лише відзначаємо місце встановлення напрямної) і використовувати додаткових засобів для досягнення перпендикулярності між напрямною та передньої крайкою деталі.

меблярство