Корифею лісокультурної справи Карпатського краю Ананію Миколайовичу Гаврусевичу – 90!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Відомому вченому-лісівнику,знавцю лісокультурної справи, досліднику Опілля, Малого Полісся, Розточчя та Українських Карпат із проблем лісовідновлення та лісорозведення, селекції і насінництва, лісової типології та екології, кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику, доценту, члену-кореспонденту Лісівничої академії наук України, відміннику лісового господарства України Ананію Миколайовичу Гаврусевичу виповнюється 90 років.

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

На Львівщині зростають обсяги переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За минулий рік деревообробні підрозділи державних лісогосподарських підприємств Львівщини переробили 183,3 тис. м3 деревини, що на 18 тис. м3 більше, ніж у 2017 році.

В Україні сертифіковано 4,08 млн га лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За даними міжнародної некомерційної неурядової організації «Лісова опікунська рада» (Forest Stewardship Council, FSC) в Україні станом на січень 2019 року сертифіковано 4,08 мільйони гектарів лісів. Про це повідомили у прес-службі Держлісагентства.

Весняний Будівельний Форум

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

 За останні три роки зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила свій кризовий період і розпочинається її сталий розвиток. Починаючи з другої половини 2018 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за  оцінками фахівців, у прийдешньому році слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не високими, та впевненими темпами. 

Купуємо дуб-кругляк

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Деревообробна фірма на постійній основі купляє дуб-кругляк,діаметром від 1 метра, довжиною 3 і більше метрів, усіх сортів.

Тел.: 067 361 4646

Тел.: 067 294 4495

Знизився попит на круглі лісоматеріали ялиці та модрини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За результатами аукціонних торгів з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2019 року підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства помітно, що круглі лісоматеріали ялиці та модрини мають досить низький попит. Під час торгів підприємствам вдалося реалізувати трохи більше половини виставлених матеріалів ялиці (57,8%) і лише 26% круглих лісоматеріалів модрини.

Набрав чинності закон, який посилює покарання за незаконну вирубку лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З 1 січня 2019 року в Україні набрав чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

лісове господарство

У 2018 році відтворено майже 44 тисячі гектарів лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відтворення лісів у 2018 році відбувалося, у переважній більшості, на місцях суцільних зрубів 2017 року, оскільки лісівники проводять відтворення лісу вже на наступний після рубки рік, а інколи, якщо є всі умови, і того ж року. Відповідно до законодавства, надається два роки, впродовж яких необхідно відтворити ліс на місці суцільних зрубів. Такий період обумовлений необхідністю підготовки ґрунту та інших заходів для висаджування лісу або сприянню його природному поновленню.

лісове господарство

На Волині запрацювала нова сучасна лінія з переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 21 грудня, у державному підприємстві «Камінь-Каширське лісове господарство» Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства запустили у роботу нову сучасну лінію з переробки деревини. Це вже третій аналогічний об’єкт, якому дали старт лісівники Волині впродовж останніх двох місяців.