Центр імені святого Івана Боско запрошує молодь на навчання

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Молодим людям пропонують якісну професійну освіту, поєднану з християнським вихованням, здобути перспективну професію, затребувану на сучасному ринку праці, а також під час навчання отримати якісний практичний досвід, в тому числі й за кордоном. Навчання у центрі ім. Івана Боско безкоштовне, а по його завершенню випускники отримують диплом державного зразка. 

Результати аукціонних торгів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Завершились аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі третього кварталу 2019 року. Торги відбувались у дві сесії:  електронні та торги «з голосу».

Відтворення українських лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари.

Оновлена «КиївЕкспоПлаза» готується до нової меблевої виставки

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якщо направду, то справжня подія навіть не та, яку організувала й провела Українська асоціація меблевиків на новій заміській локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», а та, що відбудеться тут через рік. Власне, гостинна вечірка УАМ, яку чомусь позначили по-ненашеньки WELCOME PARTY УАМ, якраз і задумувалася для анонсування черезрічної події, яка буде справді дуже значимою не тільки для Асоціації, а й для всієї меблевої галузі України. І це – нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE».

Підписано Меморандум про співпрацю між Держлісагентством та Прозорро.Продажі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та директор державного підприємства «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев підписали Меморандум для консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю в частині розвитку ринку реалізації необробленої деревини шляхом побудови і впровадження прозорої системи реалізації електронних аукціонів.

Зміни у законодавстві: збільшено штрафи та кримінальну відповідальність

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З 19.05.2019 р. набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів» (№ 2708-VІІІ від 25.04.2019), яким внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.

Роз'яснення щодо даних про лісистість України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Державне агентство лісових ресурсів України надало роз’яснення щодо публікації видання Texty.org.ua «В Україні поступово зростає кількість лісів. Але загалом ми не в лідерах (ІНФОГРАФІКА)» https://bit.ly/2Wu80P8

У Держлісагентстві відбулася нарада з асоціаціями деревообробних підприємств

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сторони зазначили, що для врегулювання ситуації необхідно об’єднати зусилля та вжити комплекс заходів. Зокрема, обговорювалася необхідність зняття податкового навантаження на лісогосподарські підприємства.

Підсумки аукціонних торгів необробленою деревиною за другий квартал 2019р.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Завершився процес аукціонних торгів необробленою деревиною у другому кварталі 2019 року. Підсумки торгів та реальний збут деревини свідчать про дуже низький попит на ринку деревини України на більшість сортиментів.

Асортимент стрічкових пилок поповнився дисковими

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія «A-ЛАП» – один із небагатьох вітчизняних виробників стрічкових пилок

різного призначення. Наша газета не вперше розповідає про неї та її продукцію,

втім, для цієї публікації є вагомий інформаційний привід: компанія відкрила новий

інструментальний напрям і виводить на вітчизняний ринок новий продукт. Про нього

і загалом про нинішній інструментальний асортимент «A-LAP» розповідає фінансовий

менеджер компанії Роберт Черешня.

розпилювання