НОВИНКА: Автоматичні багатошпиндельні свердлильні верстати GOMAD від СП "Ройек-Львів" будуть представлені на "Лісдеревмаш-2016"

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Автоматичні багатошпиндельні свердлильні верстати GOMAD для великих меблевих підприємств, а також для виконання великих об’ємів замовлень (наприклад IKEA, виробництво вуликів, стелажів і т.п.) При одному фіксуванні заготовки верстати висвердлюють одночасно 10-15 отворів різної конфігурації у чотирьох площинах (зверху, з переду і з двох боків). Час одного циклу 5-7 секунд. Програматор на 10 програм свердління.

меблярство

В Єгипті вперше відбудеться форум для меблевиків і деревообробників

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Woodtech Forum - перше професійне місце зустрічі для професіоналів деревообробної та меблевої галузей в Єгипті.

ринок

Спільні закупівлі – польське ноу-хау для України

Купуймо разом 2.0

23 червня 2016 року в Готелі «Опера» у Києві відбулася Конференція-Відкриття проекту «Купуймо Разом! 2.0». У заході взяли участь українські підприємці та члени організацій підприємств. Під час заходу команда проекту презентувала сам проект та розповіла про його основну мету – створення закупівльних груп в Україні. Учасникам конференції було представлено підсумки проекту в 2015 році та плани в межах реалізації «Купуймо Разом! 2.0». Упродовж заходу вони розповіли також про важливість закупівельних груп в Європі та, зокрема, про їх роль у зростанні економіки Польщі.

Інвестиції у розвиток: невдовзі на Рівненщині запрацює два нових підприємства

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

25 мільйонів євро інвестицій – для вітчизняної деревообробки протягом останніх років сума рекордна. Саме стільки коштів шведські інвестори вкладають, щоб збудувати в Україні сучасне підприємство «Українські лісопильні» в Костополі (Рівненська обл.).

деревообробка

Конвеєрна сушильна камера LTD від СП «Ройек-Львів»

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Призначена для сушіння тирси, тріски (щепи), та інших сипких матеріалів у промислових об’ємах. Робота сушилки – безперервна, автоматична, не потребує обслуговуючого персоналу, постійний контроль вологості на виході.

сушіння

А ви знайшли свій «блакитний океан»?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Оксана Мазяр, маркетинг-директор компанії «Еskada–М», під час конференції «Шляхи активізації експорту деревообробниками та меблевиками України» поділилася досвідом роботи підприємства у цьому напрямі.

деревообробка

На чемпіонат – лише найкращі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У вересні в Польщі відбудеться 32-й Всесвітній чемпіонат звалювальників лісу, який організовує Міжнародна асоціація вальників лісу (IALC). Допоки кандидати у національну збірну України до нього готуються, ми вирішили поговорити із Володимиром Каленіченком, головним спеціалістом в управлінні використання лісових ресурсів та науки Державного агентства лісових ресурсів України та одним із керівників збірної України, щоб отримати інформацію із перших уст.

лісове господарство

НОВИНКА від СП «Ройек-Львів» на виставку «Лісдеревмаш-2016»

Твердопаливні котли "Стожарик" потужністю 30, 50 та 95 кВт з варіантами бункера об’ємом 0,5м³ або 2,0м³.

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Новинка для малих деревообробних та меблевих підприємств: Універсальні автоматичні котли «СТОЖАРИК» потужністю 30, 50 та 95 кВт з варіантами бункера об’ємом 0,5м³ або 2,0м³. Котли обігрівають виробничі приміщення площею від 200 до 950 м², або сушильні камери об’ємом від 5 до 20 м³. На відміну від наявних на ринку пелетних котлів, котли «Стожарик» окрім деревних пелет спалюють в автоматичному режимі сипкі відходи деревини: стружку, тріску (щепу), тирсу абсолютною вологістю до 40%. Одночасно, без переналагодження, котли спалюють кускові відходи деревини, або дрова довжиною до 500 мм безперервно у топці збільшених розмірів.

обладнання

Бензопила – як скальпель, звалювальник – як хірург

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Серед усього різноманіття лісівничих спеціальностей саме професія звалювальника вважається найважчою – за складністю і небезпечністю вона на другому місці після шахтарів. Власне з метою популяризації професії звалювальника щороку у всіх обласних управліннях лісового та мисливського господарства України організовують змагання, де професійні звалювальники лісу визначають між собою найкращих, які й матимуть честь представляти область на Всеукраїнських змаганнях, котрі щорічно відбуваються із 1997 року.

лісове господарство