Європа потребує дубової сировини

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

2015 і 2016 роки виявилися складними для європейських виробників шпону, оскільки їхні підприємства потерпають від нестачі дубових колод, придатних для виготовлення шпону. Це особливо стосується серійного виробництва шпонованих панелей і меблів.

лісоматеріали

Використовуйте більше важкодоступних місць

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Все більше людей живе в містах, і цей процес найближчим часом лише активізовуватиметься. Така тенденція спричиняє зменшення розміру будинків, а відтак меблі і інтер'єр оптимізують, щоб звільнити частину площі.

меблярство

Вікна різні, проте дерев’яні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Деревина – традиційний матеріал для виготовлення вікон. Він екологічно чистий, довговічний, з низькою теплопровідністю. Завдяки сучасним методам обробки деревини збільшився термін служби дерев'яних вікон, вони отримали зручну сучасну фурнітуру, яка дає змогу відкривати стулки в будь-якому напрямку. Розглянемо різноманіття дерев’яних вікон на прикладі продукції компанії «Wooden Window», яка ще раз доводить, що дерев’яні вікна можуть дуже різнитися.

сторярство

Roto: міцно й непомітно

Roto, стяжка

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Сучасні меблеві тенденції передбачають, щоб з’єднувальні елементи меблевого виробу були якомога більш прихованими або й узагалі цілковито непомітними. Зумовлено це передусім високими естетичними вимогами до нинішніх меблів, які, окрім прямої функції, дедалі частіше виконують й іншу – декоративну.

меблярство

Тонкі боковини, що збільшують простір

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Серед виробників фурнітури точиться боротьба за розширення внутрішнього простору шухляд, адже напрямні і боковини займають чимало місця. Проблема у тому, що зробити це потрібно без погіршення функціональних властивостей системи та її якості.

технології

Технологія вирощування лісів навіть у пустелі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Не потрібно бути досвідченим лісівником аби знати, що виростити ліс у місцевості з малою кількістю опадів та високою температурою непросто. Також нелегко зробити це на скельних ґрунтах, де висаджене молоде деревце здебільшого неспроможне прижитися й гине.

лісове господарство

Рубати не можна залишити

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Проблема всихання смерекових лісів відома вже років 30. Стільки ж років точаться баталії, що ж робити із такими смерічниками – рубати чи залишити як є.

лісорозведення

На Львівщині деревообробники підписали меморандум з місцевими органами влади

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Деревообробні асоціації та об’єднання підприємців деревообробної галузі підписали меморандум про взаємодію та співпрацю з Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою.

деревообробка

Новинка для великих деревообробних та меблевих підприємств: нова модифікація промислових енергетичних комплексів «Стожари» великої потужності.

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Автоматичні системи спалювання АСС-1000, АСС-1250, АСС-1500 кВт комплектуються високотемпературними камерами збільшених розмірів з модуляційним обємним горінням сипкого палива. Такі АСС мають більший запас теплової потужності і можуть обігрівати приміщення об’ємом від 35000 до 60000 м³, або сушильні камери об’ємом деревини від 200 до 300 м³.

біоенергетика