Від пилорам – до котлів: КП «Ясень» не перестає дивувати

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

КП «Ясень» відоме серед українських деревообробників давно – передусім завдяки пилорамам, які проектують і виготовляють безпосередньо на підприємстві.

біоенергетика

Ігор Беленчук: «Не можна насаджувати лісгоспам єдині правила і схеми господарювання»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У Сторожинецькому районі Чернівецької області місцевий лісгосп за звичкою називають лісокомбінатом. Хоч офіційно лісокомбінати Карпатського регіону припинили існувати 1995 року під час реформування лісового господарства країни.

лісове господарство

Запрошуємо на Конференцію-Відкриття проекту Купуймо разом 2.0

Купуймо разом 2.0

23 червня 2016 року у м.Києві у приміщенні готелю Опера відбудеться конференція-відкриття проекту Купуймо разом 2.0. На конференції вібдудеться – представлення деталей Проекту та його контексту з урахуванням змін в економіці України, обговорення значення закупівельних груп для вибраних підприємств [практичні приклади], попередній вибір учасників проекту та розмови в кулуарах.

Христина Юшкевич звернулася до голів ОДА з проханням сприяти на місцях вирішенню проблеми незаконних рубок

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич звернулася з листом до голів обласних державних адміністрацій з проханням на місцях напрацювати шляхи вирішення проблеми незаконних рубок.

лісове господарство

Джерела наповнення для покриття витрат на протипожежні заходи та лісову охорону

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

15 червня, Комітет з питань бюджету Верховної Ради розглядав зареєстрований мною 15 лютого законопроект 4064 про фінансування держісгоспів, що знаходяться на Півдні та Сході України. В минулі роки на ці потреби виділялось близько 500млн. грн. Через бардак в "бюджетну" ніч, і через хронічну недовіру до лісівників, на цей рік не передбачили жодної копійки.

лісове господарство

Шлях успіху: від щита до меблів!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«Чимало бізнесменів з виробничих приміщень зробили торговельні, а ми з торговельних зробили виробничі,» – так розпочав свою розповідь про історію ДП «Ламелла», яке працює на Закарпатті з 2001 року, економіст підприємства п. Михайло Дeяк.

обладнання

Бути чи не бути коледжам і технікумам?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Після набрання чинності Закону України «Про освіту» (з 1991 р.) та Закону України «Про вищу освіту» (з 2002 р.) коледжі, технікуми та училища віднесені до вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, в яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Вони функціонують як самостійні вищі навчальні заклади або як структурні підрозділи вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації. Та зараз усе змінюється.

освіта

Крістіан Сальвадор: «Якщо мати бачення, то його можна реалізувати!»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час Міжнародної виставки «Xylexpo 2016» наш кореспондент поспілкувався із керівником продажів компанії «Salvador» Крістіаном Сальвадором, який не лише розповів про нове обладнання, а й поділився власним баченням українського деревообробного ринку.

«Інтекс» – 25 років: «Ми працюємо для тих, хто працює!»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Петро Коломієць та Ярослав Лазарчук були ще досить молодими, коли залишили перспективну роботу на відомому не тільки в Кам’янці-Подільському, а в усьому тоді ще «живому» Радянському Союзі, заводі дереворізального інструменту і створили одне з перших приватних підприємств в Україні – «ІнТеКС», в назві якого закодовано напрям діяльності: інструмент; технології; конструкції; сервіс.

Forteh крокує Україною

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Стрічкова пилка – найпопулярніший інструмент для розпилювання колод на якісні пиломатеріали. Пов’язано це насамперед із мінімальною товщиною пропилу та простотою обслуговування й експлуатації.