Покоління для покоління

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Діти – це квіти життя, і що б там хто не говорив, саме заради них ми живемо. Натомість вони дарують нам приємні емоції, веселощі, врешті-решт – наповнюють життя барвами та дають йому сенс.

Підсумки діяльності лісового господарства України

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У цій публікації підсумовано діяльність лісового господарства України протягом 2013 року загалом та по регіонах зокрема, порівняно минулорічні показники з попередніми роками.

Підсумки діяльності меблевої галузі у 2013 році

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Уперше за десять років експорт перевершив імпорт. Таким лейтмотивом коротко можна охарактеризувати позитивні зміни у меблевій галузі України за 2013 рік. Ще одним важливим позитивом є сімнадцятивідсоткове збільшення обсягів виробництва кухонних меблів.

Leuco P-System – революційний підхід до деревообробки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

P-System, розроблена провідним виробником інструменту LEUCO, відкриває нові можливості, в які досі ніхто не вірив. Особливим надбанням інструментів LEUCO P-System є великий осьовий кут, що сягає понад 55°. Завдяки цьому реалізовано новий принцип різання.

Володар стружки і пилу – система Aerotech

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час фрезерування заготовок із MDF на стаціонарних верстатах важливо усунути дрібний високодисперсний деревний пил, який забруднює обладнання й підвищує імовірність захворювань дихальної системи працівників.

Кожній технології свій інноваційний інструмент

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Максимальне використання деревини – це основа сучасної деревообробки. При виробництві меблевих і віконних заготовок оптимізація і високий корисний вихід під час розкрою і зрощування є головним чинником збільшення прибутку.

Львівська облрада вимагає на 25 років заборонити вирубку в Карпатах

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівська обласна рада вимагає від Кабінету міністрів України повністю припинити промислове вирубування лісу в Карпатах на 25 років. Місцеві депутати закликали уряд ввести мораторій, а від правоохоронців вимагали зупиняти всі без винятку лісовози і перевіряти документи на зрубані дерева.

Орест Кійко: «СТИМУЛЮВАННЯ ДЕРЕВООБРОБНОГО СЕКТОРУ ПОТРІБНЕ, ПРОТЕ ІНСТРУМЕНТИ МОЖУТЬ БУТИ РІЗНИМИ»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Вітчизняна деревообробка й меблеве виробництво поки що недооцінені, недорозвинені і потребують суттєвих стимулів. Якими економічними засобами стимулювати деревообробку і виготовлення меблів – це інше питання. Україна має певні проблеми з лісовими ресурсами: з одного боку, це 10,4 млн га земель лісового фонду, майже 2 млрд запасу деревини в лісах, а з іншого – це тільки 16% лісистості. Тобто, це великий потужний ресурс (7 місце у Європі) і водночас маленька лісистість, але навіть цей ресурс ми недовикористовуємо, тому що продукція найвищої доданої вартості – у деревообробці та меблевому виробництві.