Сучасні технології для української лісової промисловості

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Підприємство Hohenloher Spezial – Maschinenbau Gmbh & Co (HSM) – провідний виробник лісозаготівельної техніки в центральній Європі. Основу асортименту продукції HSM становлять трелювальні трактори, форвардери й комбіновані машини на їхній базі, а також харвестери і харвестерні головки.

Розпилювання каучукового дерева

або Як пилорами Wood-Mizer працюють у Ліберії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Коли в каучукових деревах у результаті старіння перестає синтезуватися полімер, їх вирубують. У Ліберії отримані при цьому колоди великого діаметра розпилюють на верстатах Wood-Mizer і одержують пиломатеріал експортної якості, з якого потім виготовляють меблі й паркет.

Каркасне домобудівництво в Шотландії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Учитель праці в Шотландії доводить актуальність традиційної каркасної технології на сучасному ринку. І підкріплює свої докази найкращим способом – відкриває власний бізнес.

Завдяки верстату Wood-Mizer італійська сімейна фірма благополучно пережила кризу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Успадкувавши дров’яний бізнес від свого діда, Стефано Чіні вирішив докласти максимальних зусиль для досягнення кращого майбутнього й придбав пилораму Wood-Mizer LT70.

У родині Івановичів чотири покоління обожнюють працювати з деревиною

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

А все почалося з того, що дідусь навчив онука тонкощам столярної майстерності й допоміг купити пилораму. «Я полюбив працювати з деревиною ще в дитинстві, – говорить Неманя Іванович, 32-літній деревообробник з містечка Баточина (Сербія). – Пам’ятаю, коли маленьким приїжджав до дідуся в гори, то це було справжнім святом! У нього в майстерні стільки цікавих інструментів!»

Деревні пелети 2.0: паливо з біомаси другого покоління

або деревний пластилін для чого завгодно

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Проблематика, технологія, виробничі нюанси, економіка, основні ризики і найпоширеніші помилки, що їх припускаються інвестори і виробники біопалива ‑ про це та багато іншого розповідали фахівці компанії «BM Engineering» Ігор Малашенко і Володимир Бунецький під час семінару «Основи пелетного виробництва». Компанія організовує семінари на регулярній основі – кілька протягом року. Один із них відвідав наш журналіст. Усі згадані у першому абзаці моменти спікери висвітлили дуже детально й ґрунтовно відповіли на запитання слухачів, але найцікавіше відбулося у другій частині семінару, яку можна охарактеризувати так: ми вміємо і можемо розробляти нові технології! Вітчизняною компанією розроблено технологію та обладнання для виготовлення твердого біопалива другого покоління, зокрема, деревних пелет (такі собі деревні пелети 2.0)

«Відміна мораторію негативно позначиться на інвестиційному кліматі в деревообробній та меблевій галузях», – Сергій Сагаль

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Сергій Сагаль, президент Асоціації «Меблідеревпром»: – Як, з Вашої точки зору, вплинула тимчасова заборона на експорт круглих лісорматеріалів, що набрала чинності з 1 листопада 2015 року, на вітчизняних виробників меблів? Як члени Асоціації «Меблідеревпром» оцінюють такий мораторій?

Сам собі господа

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Без поспіху й турбот, завжди в чудовому настрої – такий Павло Кадлец, життя якого кардинально змінилося відтоді, коли він став мобільним розпилювачем деревини. Колишній водій автобуса із чеського села Дачіце, Павло Кадлец згадує, що якось колега по роботі здивувала його, сказавши, що їй треба швидше повернутися додому, оскільки вона повинна допомогти на пилорамі.

Працюючи з деревиною, завжди придумуєш щось нове!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Хорватський деревообробник Горан Маргетич виготовляє унікальну продукцію з деревини й експортує її в Італію. Нині його сімейна компанія переробляє 40-50 м3 колод за зміну. Впровадивши другу зміну з пилорамою Wood-Mizer, п. Маргетич планує найближчим часом збільшити завантаження обладнання із теперішнього 30-40% до майже 100%. От що він нам розповів у короткому інтерв’ю.