Маленька LT15 виготовила пиломатеріал для 30 000 вуликів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Створений місіонером і філантропом Джоном Енрайтом кооператив Bee Sweet Honey переїхав у Замбію й дав роботу 6000 місцевих мешканців на заготівлі екологічного меду.

Дивишся на життя по-іншому, коли є власна пилорама

Так стверджує Айгар Туусіс із хутора Піка в Роужській волості Естонії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Яким по суті є життя на естонському хуторі? Корови, гуси, різна живність й багато лісу навколо. Саме лісовий достаток, за яким потрібно доглядати, очищати від сухостою й повалених дерев, і спонукав Айгара кілька років тому придбати маленьку пилораму LT15.

Сучасні технології для української лісової промисловості

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Підприємство Hohenloher Spezial – Maschinenbau Gmbh & Co (HSM) – провідний виробник лісозаготівельної техніки в центральній Європі. Основу асортименту продукції HSM становлять трелювальні трактори, форвардери й комбіновані машини на їхній базі, а також харвестери і харвестерні головки.

Розпилювання каучукового дерева

або Як пилорами Wood-Mizer працюють у Ліберії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Коли в каучукових деревах у результаті старіння перестає синтезуватися полімер, їх вирубують. У Ліберії отримані при цьому колоди великого діаметра розпилюють на верстатах Wood-Mizer і одержують пиломатеріал експортної якості, з якого потім виготовляють меблі й паркет.

Каркасне домобудівництво в Шотландії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Учитель праці в Шотландії доводить актуальність традиційної каркасної технології на сучасному ринку. І підкріплює свої докази найкращим способом – відкриває власний бізнес.

Завдяки верстату Wood-Mizer італійська сімейна фірма благополучно пережила кризу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Успадкувавши дров’яний бізнес від свого діда, Стефано Чіні вирішив докласти максимальних зусиль для досягнення кращого майбутнього й придбав пилораму Wood-Mizer LT70.

У родині Івановичів чотири покоління обожнюють працювати з деревиною

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

А все почалося з того, що дідусь навчив онука тонкощам столярної майстерності й допоміг купити пилораму. «Я полюбив працювати з деревиною ще в дитинстві, – говорить Неманя Іванович, 32-літній деревообробник з містечка Баточина (Сербія). – Пам’ятаю, коли маленьким приїжджав до дідуся в гори, то це було справжнім святом! У нього в майстерні стільки цікавих інструментів!»

Деревні пелети 2.0: паливо з біомаси другого покоління

або деревний пластилін для чого завгодно

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Проблематика, технологія, виробничі нюанси, економіка, основні ризики і найпоширеніші помилки, що їх припускаються інвестори і виробники біопалива ‑ про це та багато іншого розповідали фахівці компанії «BM Engineering» Ігор Малашенко і Володимир Бунецький під час семінару «Основи пелетного виробництва». Компанія організовує семінари на регулярній основі – кілька протягом року. Один із них відвідав наш журналіст. Усі згадані у першому абзаці моменти спікери висвітлили дуже детально й ґрунтовно відповіли на запитання слухачів, але найцікавіше відбулося у другій частині семінару, яку можна охарактеризувати так: ми вміємо і можемо розробляти нові технології! Вітчизняною компанією розроблено технологію та обладнання для виготовлення твердого біопалива другого покоління, зокрема, деревних пелет (такі собі деревні пелети 2.0)

«Відміна мораторію негативно позначиться на інвестиційному кліматі в деревообробній та меблевій галузях», – Сергій Сагаль

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Сергій Сагаль, президент Асоціації «Меблідеревпром»: – Як, з Вашої точки зору, вплинула тимчасова заборона на експорт круглих лісорматеріалів, що набрала чинності з 1 листопада 2015 року, на вітчизняних виробників меблів? Як члени Асоціації «Меблідеревпром» оцінюють такий мораторій?