Шахрайство при купівлі обладнання: як не пійматися на гачок?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

П’ять базових порад, як уникнути шахрайських схем при купівлі обладнання і за чималі кошти не отримати кота у мішку, дає фахівець ринку деревообробного обладнання Руслан Ющишин.

ПРЕС-АНОНС

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

засідання круглого столу «Стан ринку необробленої деревини після запровадження мораторію на експорт. Що змінилось і що треба змінити». Круглий стіл відбудеться у м. Львів у приміщенні виставкового центру «Південний ЕКСПО» 01 червня 2016 р. о 14.00.

Розпочато реєстрацію на участь у проекті „КУПУЙМО РАЗОМ 2.0”!

Купуймо разом 2.0

Закупівельні групи, створені підприємцями та/або організаціями підприємців, є розповсюдженною формою економічної діяльності в Європі. Діяльність польських закупівельних груп приносить сотні мільйонів EUR річного обороту та дозволяє підприємцям зекономити до 30% на закупівлях, що дає змогу зміцнити їх конкурентність на ринку та сприяє подальшому розвитку.

СКЛАД Ради лісового сектору при обласній державній адміністрації

Рада лісового сектору при Львівській ОДА

Додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 травня 2016р. №265/0/5-16

лісове господарство

ПОЛОЖЕННЯ про Раду лісового сектору

при обласній державній адміністрації

Рада лісового сектору при Львівській ОДА

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 11 травня 2016 р. № 265/0/5-16

лісове господарство

Андрій Шуба: «реформи потрібні на «вчора»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Заборона на вивезення необробленої деревини повинна супроводжуватися потужною підтримкою лісозаготівельних, лісопиляльних і деревообробних підприємств у сегменті модернізації виробництваа на вивезення необробленої деревини повинна супроводжуватися потужною підтримкою лісозаготівельних, лісопиляльних і деревообробних підприємств у сегменті модернізації виробництва

Покоління для покоління

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Діти – це квіти життя, і що б там хто не говорив, саме заради них ми живемо. Натомість вони дарують нам приємні емоції, веселощі, врешті-решт – наповнюють життя барвами та дають йому сенс.