Група «Weinig» задоволена успіхом на «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Група «Weinig» досягла хороших результатів на провідній світовій виставці галузі в Ганновері. Загалом вдалося продати 273 верстатів і систем марок «Weinig» і «Holz-Her». Обсяг отриманих замовлень перевищив наші амбіційні цілі. Порівняно з «LIGNA 2017» зростання становило близько 20%. Група «Weinig» одержала замовлення з 29 країн. За п'ять днів роботи виставки стенд площею 5000 м2 провідного технологічного постачальника в галузі обробки масивної деревини й плитних матеріалів відвідали професіонали з 92 держав.

До уваги переробників деревини та експортерів! Розроблені норми виходу деревини згідно нових ДСТУ.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У зв’язку із введенням в дію з 01 січня 2019 року нових державних стандартів на лісоматеріали круглі (необроблені) Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) розробив  науково-методичні рекомендації для лісопиляльно-деревообробних підприємств України з нормування витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та заготовок, які були схвалені  науково-технічною радою Державного агентства лісових ресурсів України (протокол №10 від 24 квітня 2019 року). В даних рекомендаціях розроблені орієнтовні норми витрат круглих лісоматеріалів класів якості А,В,С,D основних порід деревини у виробництві пиломатеріалів.

Незаконні рубки на Львівщині зменшились втричі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Про це сьогодні, 18 червня, у межах брифінгу щодо стану охорони лісів від незаконних рубок повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

У першому кварталі 2019 року в лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства виявлено 87 випадків самовільних рубок, загальною кубомасою 230 м3, сума завдана лісовому господарству становить 1552,1 тис грн.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ !

 

Державні Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та  ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ електронних АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 3 КВАРТАЛУ 2019 РОКУ

Міжнародна конференція щодо всихання соснових лісів: законодавчі обмеження в Україні блокують боротьбу з "біологічною пожежею"

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Києві розпочалася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення», організаторами якої є Національні академії наук України та Білорусі.

Окрім науковців з цих країн, участь у конференції беруть представники Німеччини, Польщі та Австрії.

Центр імені святого Івана Боско запрошує молодь на навчання

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Молодим людям пропонують якісну професійну освіту, поєднану з християнським вихованням, здобути перспективну професію, затребувану на сучасному ринку праці, а також під час навчання отримати якісний практичний досвід, в тому числі й за кордоном. Навчання у центрі ім. Івана Боско безкоштовне, а по його завершенню випускники отримують диплом державного зразка. 

Результати аукціонних торгів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Завершились аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі третього кварталу 2019 року. Торги відбувались у дві сесії:  електронні та торги «з голосу».

Відтворення українських лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари.

Оновлена «КиївЕкспоПлаза» готується до нової меблевої виставки

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якщо направду, то справжня подія навіть не та, яку організувала й провела Українська асоціація меблевиків на новій заміській локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», а та, що відбудеться тут через рік. Власне, гостинна вечірка УАМ, яку чомусь позначили по-ненашеньки WELCOME PARTY УАМ, якраз і задумувалася для анонсування черезрічної події, яка буде справді дуже значимою не тільки для Асоціації, а й для всієї меблевої галузі України. І це – нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE».

Підписано Меморандум про співпрацю між Держлісагентством та Прозорро.Продажі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та директор державного підприємства «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев підписали Меморандум для консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю в частині розвитку ринку реалізації необробленої деревини шляхом побудови і впровадження прозорої системи реалізації електронних аукціонів.