А під дровами — заборонений кругляк?

Через Закарпаття за підробленими документами, під виглядом «палива», намагалися вивезти за кордон 24 вагони ділового лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Закарпатські активісти звернули увагу на 24 вагони лісу, що прямували через прикордонне місто Чоп та Угорщину до Словаччини. За кордон везли нібито звичайні дрова, але активісти з фахівцями-лісівниками визначили: дрова – лише прикриття для того, аби вивезти за кордон вагони з цінною діловою деревиною.

Церква як корабель

Техніка каркасного будівництва вікінгів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

До сьогодні в Норвегії збереглося 28 дерев'яних каркасних, або, як їх ще називають, щоглових церков. Більшість з них споруджено в XII ст., у період розквіту культового будівництва після проникнення на ці землі християнства.

Мисли – глобально, дій – локально

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Схоже, невеликі болгарські підприємства, що спеціалізуються на деревообробці, знайшли правильний шлях подолати кризу. Цей спосіб доречний і на глобальному рівні – для всієї економіки Болгарії.

Польські клеї – вже в Україні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Широкий спектр клеїв для деревини «Woodmax» на базі модифікованої дисперсії полівінілацетату в класах водостійкості D1, D2, D3 і D4 від польського концерну «Synthos» виготовляють, застосовуючи новітні технології, – це сприяє хорошим фізико-хімічним параметрам і гарантує міцність з’єднання та безпеку експлуатації протягом тривалого часу.

Слід навчитися розуміти деревину

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Майстерня Дірка Янсена – рай для деревообробника. Як тільки в нього зявляється ідея зробити щось із деревини своїми руками, він береться до роботи, використовуючи значну колекцію столярного інструмента й верстатів. Дірк – майстер з виготовлення дверей із твердих порід деревини, вікон і сходів, терас і настилів. Недавно він розпочав будувати традиційні дерев’яні будинки.

Маленька LT15 виготовила пиломатеріал для 30 000 вуликів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Створений місіонером і філантропом Джоном Енрайтом кооператив Bee Sweet Honey переїхав у Замбію й дав роботу 6000 місцевих мешканців на заготівлі екологічного меду.

Дивишся на життя по-іншому, коли є власна пилорама

Так стверджує Айгар Туусіс із хутора Піка в Роужській волості Естонії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Яким по суті є життя на естонському хуторі? Корови, гуси, різна живність й багато лісу навколо. Саме лісовий достаток, за яким потрібно доглядати, очищати від сухостою й повалених дерев, і спонукав Айгара кілька років тому придбати маленьку пилораму LT15.

Сучасні технології для української лісової промисловості

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Підприємство Hohenloher Spezial – Maschinenbau Gmbh & Co (HSM) – провідний виробник лісозаготівельної техніки в центральній Європі. Основу асортименту продукції HSM становлять трелювальні трактори, форвардери й комбіновані машини на їхній базі, а також харвестери і харвестерні головки.

Розпилювання каучукового дерева

або Як пилорами Wood-Mizer працюють у Ліберії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Коли в каучукових деревах у результаті старіння перестає синтезуватися полімер, їх вирубують. У Ліберії отримані при цьому колоди великого діаметра розпилюють на верстатах Wood-Mizer і одержують пиломатеріал експортної якості, з якого потім виготовляють меблі й паркет.