Лісовідновлення з використанням безпілотника

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

800 зерен дерев за 1 год та 6 га за добу - таких результатів досягає розробка компанії DroneSeed. Запрограмований на облітання певної території дроб вистрілює у землю зернятами.

лісорозведення

Обладнання для виготовлення піддонів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Завдяки зручному використанню піддон посів одне із чільних місць серед пристосувань для перевезення різноманітних вантажів, а його виробництво давно переросло в окремий вид бізнесу – продаж вживаних, відремонтованих, нових піддонів. Та що більший попит на піддони, то продуктивніше обладнання потрібне для їх виготовлення.

технології

Роль деревини в економіці країни

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Чомусь так склалося, що в Україні пов'язаний з деревиною сектор промисловості недооцінюють. Ми часто чуємо, що на найвищих урядових рівнях вживали заходів для порятунку тієї чи іншої галузі промисловості, яка в економіці країни незначно випереджає згаданий сектор. А проте деревина та продукція з неї можуть робити вагомий внесок в економіку країни. Як приклад, наводимо нашого найближчого сусіда з країн ЄС – Польщу.

ринок

Головою Ради лісового сектору при ЛОДА став Ростислав Замлинський

Рада лісового сектору при Львівській ОДА

У середу, 12 жовтня відбулося перше засідання Ради лісового сектору при Львівській обласній державній адміністрації. Цього ж дня під час рейтингового голосування обрано голову Ради, його заступників та секретаря. Про це повідомили у департаменті економічної політики ОДА.

лісове господарство

Французи чинять по-своєму

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Будучи новачком у розпилюванні деревини, хлопець із півдня Франції вирішив діяти всупереч порадам та рекомендаціям – і зумів досягти успіху! Електрик за професією, Ніколя з маленького містечка Манд на півдні Франції, уперше замислився над кар'єрою мобільного розпилювача лісоматеріалів у 2000 році, коли відвідав місцеву виставку й уперше побачив стрічкову пилораму Wood-Mizer. За рік до цього ураган поламав і вирвав з корінням незліченну кількість дерев у його місцевості, тож, коли він побачив верстат Wood-Mizer, одразу ж оцінив потенціал такого обладнання.

обладнання

Відбулося перше засідання Ради лісового сектору при Львівській ОДА

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час засідання 12 жовтня головою Ради обрано першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського. Заступниками голови обрано завідувача кафедри технологій меблів і виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України Ореста Кійко та начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеку.

події

ЄС дасть Україні 600 млн євро фіндопомоги тільки після скасування Києвом заборони на експорт лісу

Ще однією проблемою залишається питання соцдопомоги переселенцям.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Україна може отримати черговий – другий за рахунком – транш на 600 млн євро макрофінансової допомоги від Євросоюзу тільки після виконання всіх вимог Брюсселя. А їх залишилося дві – це необхідність скасувати мораторій на експорт лісу з України та врегулювати надання соціальної допомоги внутрішнім переселенцям.

ринок

Фрезерування торця плити – запорука якісного крайколичкування

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Личкування торців деталей меблевих виробів – операція, від виконання якої залежить зовнішній вигляд продукції, а значить і її конкурентоспроможність. Забезпечити високу якість процесу крайколичкування – не таке вже й легке завдання. Заготовка в крайколичкувальному верстаті рухається із швидкістю 20 м/хв. і більше, а також піддається нагріванню, пресуванню і механічній обробці. При усьому цьому ще й відбувається копіювання поверхні заготовки, яке потребує високої точності.

технології

Раціональний підхід до побудови сушильних камер

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нема сенсу говорити про важливість сушіння деревини в деревообробній промисловості й знаходити аргументи для організації сушильної ділянки в структурі більшості підприємств галузі. На сьогодні актуальнішою є відповідь на запитання, який напрям побудови сушильного господарства вибрати, як зорієнтуватися в численній кількості операторів на ринку сушильного устаткування й пропонованих ними концепціях вирішення поставленого завдання.

сушіння

Зварювання деревини: реальність чи фантастика?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Зварювання металу і полімерних матеріалів нині є звичним явищем. Важко собі уявити, що хтось не чув про такі речі. Але коли йдеться про зварювання деревини, то, навпаки, важко знайти того, хто хоча б щось про це чув. Проте за кордоном вже досить давно проводяться дослідження, пов’язані із зварюванням деревини.

технології