Рубати не можна залишити

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Проблема всихання смерекових лісів відома вже років 30. Стільки ж років точаться баталії, що ж робити із такими смерічниками – рубати чи залишити як є.

лісорозведення

На Львівщині деревообробники підписали меморандум з місцевими органами влади

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Деревообробні асоціації та об’єднання підприємців деревообробної галузі підписали меморандум про взаємодію та співпрацю з Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою.

деревообробка

Новинка для великих деревообробних та меблевих підприємств: нова модифікація промислових енергетичних комплексів «Стожари» великої потужності.

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Автоматичні системи спалювання АСС-1000, АСС-1250, АСС-1500 кВт комплектуються високотемпературними камерами збільшених розмірів з модуляційним обємним горінням сипкого палива. Такі АСС мають більший запас теплової потужності і можуть обігрівати приміщення об’ємом від 35000 до 60000 м³, або сушильні камери об’ємом деревини від 200 до 300 м³.

біоенергетика

Завіси для скляних і тонких фасадів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Меблеві завіси відомі давно і відтоді пройшли чималий період удосконалення. Якщо порівняти сучасну завісу із її античними чи навіть середньовічними предками, то теперішня – це космічні технології. Здавалося б, що уже немає що поліпшувати, та виробники завіс наввипередки анонсують усе нові й нові удосконалення.

фасади

Як нам розвивати лісове господарювання

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Зараз багато розмов навколо реформи лісової галузі. На жаль, в реальності це реформи задля реформ, а не з метою покращення справ у лісовому господарюванні. В нинішній їх концепції за основу взято польський орієнтир у реформуванні лісової галузі.

лісове господарство

Такий бажаний експорт – чи є шанси?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

За нинішньої ситуації в країні про експорт продукції мріють усі українські підприємства, адже це – шанс вижити у непростих економічних умовах.

події

Українці - найсильніші!

Змагання богатирів через призму деревообробки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Змагання богатирів через призму деревообробки. Цьогоріч 16-17 липня Львів приймав змагання, на яких стронгмени з усього світу з'ясовували, хто з них найсильніший. Цікаво, що значну роль тут відіграла й деревообробна галузь.

лісопиляння

НОВИНКА: Автоматичні багатошпиндельні свердлильні верстати GOMAD від СП "Ройек-Львів" будуть представлені на "Лісдеревмаш-2016"

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Автоматичні багатошпиндельні свердлильні верстати GOMAD для великих меблевих підприємств, а також для виконання великих об’ємів замовлень (наприклад IKEA, виробництво вуликів, стелажів і т.п.) При одному фіксуванні заготовки верстати висвердлюють одночасно 10-15 отворів різної конфігурації у чотирьох площинах (зверху, з переду і з двох боків). Час одного циклу 5-7 секунд. Програматор на 10 програм свердління.

меблярство

В Єгипті вперше відбудеться форум для меблевиків і деревообробників

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Woodtech Forum - перше професійне місце зустрічі для професіоналів деревообробної та меблевої галузей в Єгипті.

ринок