Інвестиції у розвиток: невдовзі на Рівненщині запрацює два нових підприємства

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

25 мільйонів євро інвестицій – для вітчизняної деревообробки протягом останніх років сума рекордна. Саме стільки коштів шведські інвестори вкладають, щоб збудувати в Україні сучасне підприємство «Українські лісопильні» в Костополі (Рівненська обл.).

деревообробка

Конвеєрна сушильна камера LTD від СП «Ройек-Львів»

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Призначена для сушіння тирси, тріски (щепи), та інших сипких матеріалів у промислових об’ємах. Робота сушилки – безперервна, автоматична, не потребує обслуговуючого персоналу, постійний контроль вологості на виході.

сушіння

А ви знайшли свій «блакитний океан»?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Оксана Мазяр, маркетинг-директор компанії «Еskada–М», під час конференції «Шляхи активізації експорту деревообробниками та меблевиками України» поділилася досвідом роботи підприємства у цьому напрямі.

деревообробка

На чемпіонат – лише найкращі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У вересні в Польщі відбудеться 32-й Всесвітній чемпіонат звалювальників лісу, який організовує Міжнародна асоціація вальників лісу (IALC). Допоки кандидати у національну збірну України до нього готуються, ми вирішили поговорити із Володимиром Каленіченком, головним спеціалістом в управлінні використання лісових ресурсів та науки Державного агентства лісових ресурсів України та одним із керівників збірної України, щоб отримати інформацію із перших уст.

лісове господарство

НОВИНКА від СП «Ройек-Львів» на виставку «Лісдеревмаш-2016»

Твердопаливні котли "Стожарик" потужністю 30, 50 та 95 кВт з варіантами бункера об’ємом 0,5м³ або 2,0м³.

"Ройек-Львів" СП ТзОВ

Новинка для малих деревообробних та меблевих підприємств: Універсальні автоматичні котли «СТОЖАРИК» потужністю 30, 50 та 95 кВт з варіантами бункера об’ємом 0,5м³ або 2,0м³. Котли обігрівають виробничі приміщення площею від 200 до 950 м², або сушильні камери об’ємом від 5 до 20 м³. На відміну від наявних на ринку пелетних котлів, котли «Стожарик» окрім деревних пелет спалюють в автоматичному режимі сипкі відходи деревини: стружку, тріску (щепу), тирсу абсолютною вологістю до 40%. Одночасно, без переналагодження, котли спалюють кускові відходи деревини, або дрова довжиною до 500 мм безперервно у топці збільшених розмірів.

обладнання

Бензопила – як скальпель, звалювальник – як хірург

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Серед усього різноманіття лісівничих спеціальностей саме професія звалювальника вважається найважчою – за складністю і небезпечністю вона на другому місці після шахтарів. Власне з метою популяризації професії звалювальника щороку у всіх обласних управліннях лісового та мисливського господарства України організовують змагання, де професійні звалювальники лісу визначають між собою найкращих, які й матимуть честь представляти область на Всеукраїнських змаганнях, котрі щорічно відбуваються із 1997 року.

лісове господарство

Регіональні Аукціонні Торги по Продажу Необробленої Деревини 22.07.2016 року

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Товарна біржа «Львівська Універсальна» (ЛУТБ) проводить регіональні аукціонні торги по продажу необробленої деревини з поставкою у ІІІ кварталі 2016 року лісогосподарських підприємств Львівської області.

події

Сімейний піддонний бізнес перейшов на промислове обладнання Wood-Mizer

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

За останні 40 років сімейна лісопилка Coomer & Sons виросла зі стартапу в маленькому гаражі до великої комерційної організації, яка щоденно виготовляє тисячі піддонів. Всі ці роки компанія працювала з різним обладнанням, але сьогодні тут розпилюють деревину на трьох новітніх промислових комплексах Wood-Mizer WM4000 і двох горизонтальних стрічкових багатопилах HR1000 (розпилюють брус на тарну дощечку).

різальний інструмент

Лісгоспи Львівщини подали позов до суду на Закарпатську митницю

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У зв’язку з зупинкою вагонів з деревиною на пунктах перетину державного кордону у Закарпатті, вісім державних лісогосподарських підприємств Львівщини подали адміністративний позов на Закарпатську митницю ДФС до Львівського окружного адміністративного суду.

законодавство

Якісна продукція при високій продуктивності

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Новий подрібнювач «LEUCO» серії PowerTec III, у якому інженери поєднали переваги його попередників із низкою ретельно розрахованих оптимізаційних рішень, став ще продуктивнішим.

технології