«Інтекс» – 25 років: «Ми працюємо для тих, хто працює!»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Петро Коломієць та Ярослав Лазарчук були ще досить молодими, коли залишили перспективну роботу на відомому не тільки в Кам’янці-Подільському, а в усьому тоді ще «живому» Радянському Союзі, заводі дереворізального інструменту і створили одне з перших приватних підприємств в Україні – «ІнТеКС», в назві якого закодовано напрям діяльності: інструмент; технології; конструкції; сервіс.

Forteh крокує Україною

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Стрічкова пилка – найпопулярніший інструмент для розпилювання колод на якісні пиломатеріали. Пов’язано це насамперед із мінімальною товщиною пропилу та простотою обслуговування й експлуатації.

Межа між гарним і поганим – у сотих міліметра

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Застосування поверхонь із високим глянцем стає дедалі популярнішим у виробництві меблів. Та через оптичні властивості використання таких поверхонь потребує застосування інструментів і технологій, котрі забезпечують найкращу якість обробки, адже, якщо, наприклад, матова крайка може приховати певні огріхи, то високоглянцева – ні.

Шахрайство при купівлі обладнання: як не пійматися на гачок?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

П’ять базових порад, як уникнути шахрайських схем при купівлі обладнання і за чималі кошти не отримати кота у мішку, дає фахівець ринку деревообробного обладнання Руслан Ющишин.

ПРЕС-АНОНС

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

засідання круглого столу «Стан ринку необробленої деревини після запровадження мораторію на експорт. Що змінилось і що треба змінити». Круглий стіл відбудеться у м. Львів у приміщенні виставкового центру «Південний ЕКСПО» 01 червня 2016 р. о 14.00.

Розпочато реєстрацію на участь у проекті „КУПУЙМО РАЗОМ 2.0”!

Купуймо разом 2.0

Закупівельні групи, створені підприємцями та/або організаціями підприємців, є розповсюдженною формою економічної діяльності в Європі. Діяльність польських закупівельних груп приносить сотні мільйонів EUR річного обороту та дозволяє підприємцям зекономити до 30% на закупівлях, що дає змогу зміцнити їх конкурентність на ринку та сприяє подальшому розвитку.