Міністерство лісового господарства та деревообробної промисловості має бути!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар під час ІІ етапу IV з’їзду лісівників назвав п’ять необхідних кроків, спрямованих на забезпечення збалансованості лісоуправління.

Шановні деревообробники - учасники аукціонних торгів з продажу необробленої деревини!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та товарна біржа «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» повідомляють про проведення аукціонних торгів  з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2019  року

 

В області обстежили роботу лісопильних об`єктів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

По всіх райдержадміністраціях та міськвиконкомах, де зареєстровані лісопильні об’єкти, видані відповідні розпорядження та були створені комісії з обстеження та легалізації роботи лісопильних об’єктів, в склад яких увійшли представники відповідних державних органів.

Експорт лісоматеріалів держлісгоспами Львівського ОУЛМГ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За  2018 рік держлісгоспи Львівського ОУЛМГ  всього реалізували на експорт в переробленому виді (заготовки, пиломатеріали) 57787 кбм, що на 7% відсотків більше ніж у 2017 році, де було експортовано   53774 кбм пилопродукції. В грошовому еквіваленті експорт оброблених лісоматеріалів у 2018 році становив 7 440 000 дол США, що на 16 % більше ніж у 2017 році.

Підсумки аукціонних торгів першого кварталу 2019 року на Львівщині

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відбулись останні додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2019 року підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги показали зниження активності деревообробників на ринку. Лісогосподарські підприємства, у більшості випадків, понижували ціни як на лісоматеріали круглі, так і на дров’яну деревину для промислового використання. Проте на збільшення обсягів реалізації це не вплинуло.

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ обговорила актуальні питання галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У понеділок, 11 лютого 2019р. відбулося засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Основне, що обговорювали на засіданні – ситуація на ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ. Засідання відбувалося у відкритому режимі, на нього були запрошені також члени громадських рад з інших регіонів, представники деревообробного сектору та інші зацікавлені сторони.

Корифею лісокультурної справи Карпатського краю Ананію Миколайовичу Гаврусевичу – 90!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Відомому вченому-лісівнику,знавцю лісокультурної справи, досліднику Опілля, Малого Полісся, Розточчя та Українських Карпат із проблем лісовідновлення та лісорозведення, селекції і насінництва, лісової типології та екології, кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику, доценту, члену-кореспонденту Лісівничої академії наук України, відміннику лісового господарства України Ананію Миколайовичу Гаврусевичу виповнюється 90 років.

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

На Львівщині зростають обсяги переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За минулий рік деревообробні підрозділи державних лісогосподарських підприємств Львівщини переробили 183,3 тис. м3 деревини, що на 18 тис. м3 більше, ніж у 2017 році.

В Україні сертифіковано 4,08 млн га лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За даними міжнародної некомерційної неурядової організації «Лісова опікунська рада» (Forest Stewardship Council, FSC) в Україні станом на січень 2019 року сертифіковано 4,08 мільйони гектарів лісів. Про це повідомили у прес-службі Держлісагентства.