Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Рубати не можна заборонити. Де ставити кому? Мораторій на експорт кругляка мав би сприяти розвитку деревообробної промисловості. Цього не сталося. Чому? Чому деревообробна галузь відчуває дефіцит кадрів? Як змінити ситуацію? Чи зможе деревооброблення і меблярство зайняти чільне місце в економіці країни? Про це і дискутують на круглому столі "Перспективи розвитку спеціальності" Деревообробні та меблеві технології"

Реформування, фінансування, інвентаризація, ринок деревини: про що говорив Володимир Бондар на круглому столі «Лісова політика України: першочергові завдання (ВІДЕО)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час круглого столу у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання» (11.09.2019) розповів про:

Вітаємо з Днем працівника лісу!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Людей, які щиро та правдиво люблять ліс; людей, які знайдуть вихід з будь-якої хащі, бо кожний кущик їм знайомий; людей, які з трепетом доглядають маленькі саджанці і в кого щемить серце при слові «короїд»; тих, хто охороняє та примножує зелене багатство - вітаємо з Днем працівника лісу!
Будьте достойними і професійними, хай Вашу працю розуміють і поважають люди, хай вистачає сил на здійснення всіх добрих задумів. Миру та добра Вам, міцного здоров’я, сімейного затишку. Хай Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов!

З повагою, громадська ініціатива «Друзі лісу. Львівщина»

Володимир Бондар розповів про стан лісового господарства, його проблеми та шляхи вирішення (ВІДЕО)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ліс залишати у державній  власності чи ні? Яким шляхом йти Україні і як працюють інші країни. Які зміни у законодавстві неминучі? Про питання обліку, ринок деревини  і не лише  дивіться та слухайте в Інтерв'ю́

Потрібно відмінити мораторій, дати вільний ринок для дров’яної продукції — Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На ділову деревину мораторій на експорт діє три роки. Через певні рішення і дров’яну сировину, яка дозволена для експорту, вже більше року неможливо експортувати. Тому ми маємо сьогодні колапс, який створений в лісовій галузі.

Про це заявив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання».

Австрія на виставці Деревообробка 2019

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Лісова та деревообробна промисловість традиційно займає провідне місце в економіці Австрії. Вона охоплює крім лісового господарства та лісопильного виробництва також дерев'яне будівництво, меблеву промисловість, виробництво деревних плит та лиж. Деревообробна промисловість країни нараховує близько 1350 підприємств, з яких 1019 - лісопильні виробництва.

Для початку реформ потрібно визначити Національну лісову політику України. Необхідні законодавчі зміни вже розроблені, давайте обговорювати, - Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувається круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу обговорюються законодавчі проблем лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Експерти лісового і мисливського господарства розробили низку законопроектів щодо вирішення нагальних питань лісової та мисливської галузей

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

11 вересня 2019 року відбудеться круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу планується обговорення законодавчих проблем лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Частина законопроектів опрацьована експертами Товариства лісівників України та Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь і у новій редакції запропонована для обговорення.

Виносимо на обговорення проект Закону України «Про ринок деревини»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

11 вересня в НУБіП відбудеться круглий стіл під назвою «Лісова політика України: першочергові завдання». Організаторами заходу є Держліагентство, Товариство лісівників України і науковці Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) за підтримки АПД. На круглому столі буде представлено цілий ряд законопроектів, направлених на вдосконалення ведення лісового господарства, розробку нових і правки до діючих законів, планується обговорення законодавчих проблем лісового господарства, які потребують негайного розгляду та схвалення. Виноситься  на обговорення проект Закону України «Про ринок деревини»  https://bit.ly/2lDHjqz

Української деревини вистачить всім, хто її потребує

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тема лісу, деревини, її заготівлі та використання через те, що в останні роки надміру заполітизована, стає предметом періодичних дискусій не тількисеред тих, хто має до неї безпосередню причетність. Втім, вебінар на тему «Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років», про який піде мова, організовувався й призначався якраз тими й для тих, хто, так би мовити, тією чи іншою мірою в темі.