Article illustration
Новини

УАМ іде в регіони

і розширює свою діяльність

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 163 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

В останній день травня в межах спеціалізованої виставки обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «Деревообробка» у Львові відбувся круглий стіл, на якому члени й партнери асоціації обговорили ряд актуальних питань діяльності організації.

Під час круглого столу представники компаній-членів УАМ і партнери обговорили питання розширення діяльності асоціації в регіонах і відкриття представництв асоціації у різних областях України. В обговоренні актуальної проблеми взяли участь президент УАМ, директор ПП ВКФ «Меблеві технології» Андрій Завальнюк, член правління асоціації, директор ТОВ «Блюм Україна» Юрій Нестор, керівник видавництва газети «Деревообробник» і журналу «Меблеві технології» Василь Масюк, керівник меблевої компанії «Тарасов – авторські меблі» Володимир Тарасов тощо.

Андрій Завальнюк, «Блюм Україна» Юрій Нестор, журнал "Меблеві технології" Василь Масюк«Тарасов – авторські меблі» Володимир ТарасовТакож ішлось про розвиток меблевого кластера на Закарпатті, і з цього приводу виконавчий директор УАМ Тарас Комаренко детально розповів про заплановану на 9-10 червня 2017 р. регіональну зустріч і ознайомчу поїздку УАМ на деревообробні й меблеві підприємства у Мукачевому і Чопі, а також Тячівському районі.

Представники ключового для галузі навчального закладу – Національного лісотехнічного університету України, завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини Орест Кійко, завідувач кафедри дизайну Володимир Прусак та заступник директора з наукової роботи Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну Роман Щупаківський розказали про актуальні спеціальності у єдиному в країні спеціалізованому на деревообробній і меблевій галузі вищому навчальному закладі, проблеми й успіхи в підготовці фахівців, зокрема, для меблевих підприємств, та співпрацю з виробничниками меблів.

Орест Кійко, Володимир Прусак,  Роман Щупаківський

Обговорювались на круглому столі й пропозиції щодо участі меблевиків у вітчизняних і закордонних виставках, про що інформувала директор меблевих та інтер’єрних виставок компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Яна Чернявська.

Круглі столи з обговорення актуальних проблем й інші заходи в регіонах, зауважив наприкінці круглого столу президент УАМ Андрій Завальнюк, посилюють авторитет і довіру до галузевого, професійного об’єднання меблевиків.