Article illustration
Новини

ПРОДУКТИВНИЙ СТРУГАЛЬНО-ПРОФІЛЮВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ MP360 ДЛЯ ОБРОБКИ ВЕЛИКИХ ЗАГОТОВОК З ДЕРЕВИНИ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 371 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Wood-Mizer пропонує чотиристоронній стругально-профілювальний верстат MP360 – високопродуктивну машину, здатну обробляти заготовки завширшки до 350 мм і завтовшки до 160 мм. Продуктивніший, ніж попередня модель MP260, верстат MP360 вирівнює та стругає дошки та брус з усіх чотирьох сторін за один прохід і використовується на виробництвах для випуску широкого асортименту готової продукції з деревини.

Відмінні риси MP360

• 4-стороннє вирівнювання і стругання за один прохід.

• Обробка великих заготовок з деревини - 350 мм завширшки x 160 мм завтовшки.

• Розміри заготовки ще більші при 1- або 2-сторонньому струганні.

«Верстат MP360 – це справді здійснення мрії деревообробників, - зазначив Роберт Багінскі, президент польської компанії Wood-Mizer Industries. – Разом з пилорамою Wood-Mizer цей верстат дає нашим клієнтам повний контроль над виробничим процесом, починаючи від розпилювання колоди і до готової продукції».Крім того, Wood-Mizer пропонує покращену версію — верстат MP365, обладнаний п’ятим шпинделем, який можна встановлювати під кутом до 270 градусів.

З цим шпинделем оператор може додати профіль стругання з будь-якої сторони або закріпити шліфований інструмент або щітки для фінішної обробки обструганої поверхні. Верстати MP360 та MP365 доставляють на палеті та потребують мінімальної налаштування.

Wood-Mizer постачає до цих верстатів стругальні і профілюючі ножі, а також системи видалення стружки. Wood-Mizer, який вже багато років є лідером у виробництві стрічковопилкових верстатів для переробляння деревини, зараз постає як компанія, що випускає практично повний спектр обладнання, здатного перетворити деревину у готову продукцію.