Article illustration
Оголошення

Чим буде особлива LIGNA 2017

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 436 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

За п’ять днів виставки (22-26 травня) 1500 експонентів із 49 країн представлять величезну кількість приголомшливих інновацій.

- З урахуванням сьогоднішнього ділового клімату в деревообробній галузі, зростаючої хвилі дигіталізації й нового тематичного плану виставки, ми очікуємо дуже великого успіху цьогорічного заходу, - передбачає Крістіан Пфайффер, директор LIGNA із заходів у сфері деревообробки  компанії Deutsche Messe. - На виставці буде представлено продукцію та рішення в таких категоріях і розділах як «Верстати й устаткування для індивідуального й масового виробництва», «Технології обробки поверхні», «Виробництво панелей на основі деревини», «Лісопиляльне виробництво», «Енергія на базі деревини», "Машини й механізми та технологія автоматизації», «Технологія лісового господарства». Вони будуть зручно згруповані й розташовані згідно з новим планом, сфокусованим навколо технологій. Ключовою зміною стане те, що у виставковому залі відбудеться технічне злиття малих деревообробних майстерень з великими промисловими переробниками. На відвідувачів чекає велика кількість інновацій та унікальна добірка машин, обладнання та засобів виробництва, включаючи живі демонстрації. Підготовлена ​​також програма конференцій і форумів, в рамках якої світила деревообробної та лісової промисловості представлять і обговорять майбутнє галузі,тенденції її розвитку.

Організатори LIGNA 2017 пов’язують свій оптимізм із динамікою технологічного ландшафту, що позначиться на новому плануванні виставки, а також із підйомом деревообробної галузі в багатьох регіонах світу і, що важливо, із зростаючою хвилею дигіталізації (переведення інформації в цифрову форму, цифрова трансмісія інформаційних даних). Інтегроване виробництво й процеси дигіталізації трансформують обладнання, системи й інструменти, використовувані в деревообробної та лісової промисловості.

«Індустрія 4.0», «Інтернет речей», «Розумний завод» -  це будуть ключові теми LIGNA 2017, нові покоління технологій, які дають змогу різноманітним користувачам досягти ще більшої ефективності та продуктивності й стати більш конкурентоспроможними.