Article illustration
Новини

«Biesse» на «Ligna 2019»: спеціально до 50-річчя компанії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 135 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Тисячі відвідувачів зі 100 країн зацікавив стенд «Biesse» під час відвідання цієї найбільшої галузевої виставки. Стенд площею 6 000 м2 привертав увагу клієнтів, партнерів і преси та став справжнім відображенням значних інвестицій компанії в ефективні послуги, інноваційні продукти та ще ширшу співпрацю з клієнтами з максимальним урахуванням їхніх інтересів.

Відвідувачам «LIGNA» компанія показала, що завжди підтримуватиме їх, створюючи фабрики, які будуть не лише «розумними» та ефективними, а й найкращим місцем для праці. Клієнти розуміють це і радо відгукуються на такі пропозиції, тому вкладають в «Biesse» значні інвестиції – портфель замовлень компанії сягає 40 млн євро.

Федеріко Брокколі, директор підрозділів деревообробки, продажів і розвитку філій Digital Hub, розповідав відвідувачам стенда про різні етапи створення Factory 4.0, демонструючи процеси, обробку, програмне забезпечення для планування, а також оптимізацію і програмування виробничих підприємств для способів вибору послуг, доступних для моніторингу процесів і підвищення продуктивності, а також всіх послуг, запропонованих SOPHIA.

Крім цього, на трьох повністю автоматизованих технологічних лініях замовникам продемонстрували результати, яких можна досягти за допомогою гнучкого виробництва на індивідуальне замовлення. На стенді представили нові крайкооблицювальні верстати Stream A Smart і Akron 1100, обробні центри Uniteam RC і робочі столи FPS (Feedback Positioning System) для обробних центрів Rover. 7 ROS (роботизовані системи) верстати для різання, свердління, шліфування і з ЧПК.

Також відвідувачів масштабної виставки повідомили про новий кампус у Москві площею понад 2100 м2, а також запросили взяти участь в урочистому відкритті кампусу в Ульмі, яке відбудеться з 24 по 26 жовтня 2019 року. Також розповіли про нове партнерство з «LIDTECH».

Галузеві дослідження («Acimall», «VDMA», «Ucimu») свідчать про значне зниження попиту протягом перших 5 місяців 2019 року після надзвичайно сприятливого 5-річного циклу (2014-2018 роки). Але результати роботи «Biesse» на «LIGNA» підтверджують, що наша здатність впроваджувати інновації та підтримувати клієнтів з локалізованою дистриб'юторською мережею і чудовим портфелем послуг гарантує успіх навіть у менш сприятливих політичних і економічних умовах. Це означає, що ми можемо захистити інвестиції в продукти, послуги і ринки, на яких працюємо, будучи впевненими, що ми на правильному шляху, щоб і надалі зміцнювати лідерські позиції по всьому світі.

Інші презентації на «LIGNA» передбачали офіційне оголошення про проект «P & W, Plug & Work», який заснований на стандартах «OPC UA» (відкрита платформа зв'язку з уніфікованою архітектурою) і базується на співпраці з компаніями «Eumabois» і «VDMA». Проект підтримано Фондом OPC, оскільки він спрямований на створення стандартної архітектури для лісового сектору.

Щоб посилити ідеальну синхронність між людиною і машиною, компанія «Biesse» започаткувала нову кампанію «Ready, it's tomorrow», мета якої - супроводжувати клієнтів в пошуку, де мова, відома як ALPHABYTE, відіграє головну роль та є символом ідеальної гармонії технологій і винахідливості.

Три вечори було приурочено святкуванню 50-річчя компанії, під час яких показали виставу «The Hidden Sound» ("Прихований звук"). Видовище це підкреслило зв'язок між людиною і технологіями, виявивши приховані аспекти машин. Дослідження у співпраці з компаніями «Umanesimo Artificiale» і «NeuNau» було спрямоване також на посилення внутрішнього звучання машин, якого не сприймає людське вухо, за допомогою абсолютно унікальної музичної композиції.

Наступним шансом дізнатися про автоматизовані рішення «Biesse» стане відвідання виставки «AWFS» в Лас-Вегасі з 17 по 20 липня 2019 року.