Article illustration
Новини

«Деревообробка 2018»: яблуку ніде буде впасти

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 1230 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Друга половина травня – це період, який у кожного представника деревообробної промисловості позначений в календарі та зарезервований для відвідування міста Львів. Адже саме тут 22–25 травня 2018 р. на території ВЦ «Південний-ЕКСПО» відбудеться міжнародна зустріч лідерів деревообробної галузі в межах 21 Міжнародної виставки машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «Деревообробка».

Це – особливий захід для переговорів, обміну досвідом і розгляду найважливіших проблем у деревообробній і меблевій промисловості. Окрім цього, виставка – чудова можливість значно підвищити свою кваліфікацію, отримати актуальну інформацію, знайти нових партнерів, а насамперед – заощадити дорогоцінний час!

Виставка «Деревообробка» від часу заснування здобула і авторитет, і статус. Яскраве свідчення цьому – постійні учасники, які багато років поспіль постійно беруть участь у заході. Також щороку (винятком не став і цей рік) до виставки долучаються нові та всесвітньо відомі бренди.

Про виставку «Деревообробка 2018» можна сказати, що цьогоріч там яблуку не буде де впасти, адже вся можлива площа вже зайнята, а є ще компанії, які мають намір брати в ній участь. Але вже нині налічується 146 експонентів з 15 регіонів України і, звісно, з-за кордону, зокрема Польщі, Латвії, Словенії, Німеччини, Італії та Китаю. Тож очікується, що цьогоріч 4 дні виставки будуть надзвичайно плідними та ефективними.

На виставковій площі буде представлено весь комплекс обладнання та широкий спектр рішень, які стануть корисними як великим промисловим підприємствам, так і малим виробникам.

Основа цьогорічної експозиції, як і в попередні роки, складається, з деревообробного обладнання, яке буде представлено на стендах постійних учасників СП «Ройек-Львів», ПП «Ющишин», ПП «Мост-Україна»/«WoodMizer», ТОВ «Станкодніпро», ТОВ «Доліньо», ТОВ «Фельдер-Україна», ПП «Маркетліс, а також нових компаній: «Weining», «Becker», «Станкомплект» та ін. Однак звертаємо увагу на те, що експоненти запропонують моделі нової модифікації та з новими технологічними рішеннями.

Великий сегмент виставки займає експозиція обладнання для первинної обробки деревини – це широкий вибір пилорам і трелювальних лебідок, промислові лісопереробні комплекси, дровоколи для промислового та домашнього використання, подрібнювачі.

Без шліфувального, різального та інших видів дереворізального інструменту не обходиться жоден виробничий процес, відповідно, його також буде багато.

Невід’ємною складовою виставки є засоби захисту деревини, лакофарбові матеріали, клеї, які можна буде знайти на стендах низки компаній.

Серед цьогорічних новинок виставки «Деревообробка» – ексклюзивний інсталятор роботів «Fanuc», які використовують у деревообробній і меблевій галузях; нова компактна та енергоефективна серія німецьких подрібнювачів «Vecoplan» для переробки відходів плити, твердої і м'якої деревини; лісопиляльне устаткування «SKYWOOD» для виробництва високоякісних пиломатеріалів для житлового будівництва, палетної і тарної дошки; нова модифікація двобічного обрізного верстата ОВ-ІІ М від «Ройек-Львів» для високопродуктивного розкрою дощок у розмір за шириною або двобічного обрізання необрізних дошок; фрези для зрощення у лінійці товарів «MarkTools».

Звичайно, це не весь перелік новинок, які представлять під час виставки, − кожен відвідувач, який прийде на виставку, ознайомиться з комплексом технічних рішень, що дають змогу отримати економічну вигоду з відходів та забезпечують автоматизацію виробництва;

Традиційно виставка відбувається за підтримки співорганізатора виставки компанії «Ройек-Львів», медійних партнерів газети «Деревообробник» та інформаційного порталу derevo.info, Української Асоціації Деревообробного Обладнання, яка постійно влаштовує зустрічі та дискусійні панелі з членами Асоціації, де обговорюють актуальні питання, що непокоять представників деревообробного ринку. Під час виставки, зокрема, відбудеться черговий з’їзд УАДО.

Також, як і зазвичай, буде тут семінар про сертифікацію деревини, заплановане чергове засідання Ради лісового сектору. І, певна річ, заплановані чимало демонстрацій обладнання «на живо», розіграші дереворізального інструменту та низка інших заходів.

Організатори доклали максимум зусиль для успішності виставки. Відтак мають великі сподівання, що результатом її стануть взаємовигідні контракти, домовленості та налагоджені контакти. Тож запрошуємо відвідати 21 Міжнародну виставку «Деревообробка 2018», яка відбудеться 22–25 травня у Львові (ВЦ «Південний-ЕКСПО», вул. Щирецька, 36).

Отримайте ще більше інформації та користі і розширте коло знайомств на виставці «Деревообробка 2018»!

Галарея