Article illustration
Новини

СТРІЧКОВОПИЛКОВИЙ ВЕРСТАТ LT70 (LT70WIDE)

LT70WIDE – новинка Wood-Mizer 2018 року

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 478 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Стрічкові пилорами Wood-Mizer серії LT70 забезпечують високу продуктивність процесу виробництва і якість пиломатеріалів. Ця модель має вдосконалену конструкцію, що підвищує продуктивність верстата, його надійність і витрати на техобслуговування і ремонт.

Ті розпилювальники, які хотіли б мати більше виробничих можливостей, можуть замовити верстат LT70 з широкою ріжучою головою, здатною розпилювати колоди більшого діаметру і випускати ширші дошки і брус.

В стандартній комплектації верстат LT70 має шківи, на які натягнуті плаваючі ремені та стрічкова пилка завширшки 32-38 мм. На замовлення верстат LT70 комплектується ширшими шківами без плаваючих ремені, щоб використовувати стрічкову пилку завширшки 50 мм. Ширші шківи та пилка 50 мм встановлюються і на стандартну ріжучу голову LT70, і на ШИРОКУ ріжучу голову.

Першим українським підприємством, де працюватиме професійна пилорама з широкою головою LT70WIDE  стане ТОВ «Технопрактик» з Кременчука, яке спеціалізується на виготовленні пиломатеріалів та зокрема будівельних матеріалів з дерева. На цьому підприємстві добре знають обладнання Wood-Mizer, адже там вже роками працює пилорама LT40. Тепер підприємство нарощує виробництво, тож потребує потужнішого обладнання, як от LT70WIDE для масивного лісу.

 

Особливості конструкції LT70

Ріжуча головка:

  • модель пилорами LT70 оснащена новим ріжучим вузлом: шківи ріжучої головки мають збільшений діаметр;
  • ширина пилок, які використовуються у цій моделі 38 мм;
  • стрічкова пилорама LT70 оснащена більш потужним двигуном (у стаціонарній версії 18,5 кВт, в мобільній версії 42 кінських сили);
  • система натягу пили удосконалена: натяг пили здійснює гідравлічний механізм, а підтримку натягу під час розпилу - пневматичний демпфер;
  • в базову комплектацію включена система двостороннього обмивання пили;
  • напрямляючі ролики пили обладнані двосторонніми стабілізаторами;
  • ріжуча головка в базовому комплекті має електронну лінійку.

Ергономічна станина LT70 обладнана гідравлічною системою маніпуляції колодою. 

Додаткові пристрої

Для пилорами LT70 рекомендовано замовляти дистанційне керування. Це дасть змогу оператору керувати функціями верстата джойстиками зі стаціонарного пункту. 

Для роботи поза межами цеху зручно користуватися мобільною версією стрічкової пилорами LT70. Завдяки дизельному двигуну ця модель повністю автономно працює на виїзді. До мобільної версії в комплекті поставки є фаркоп, шасі, сигнальні ліхтарі та опори верстата, тобто весь комплект для транспортування.

Також є можливість обладнати пилораму LT70 комплектом Супер Гідравліка для проведення операцій з колодою. В комплект входять: бічні упори, що висуваються, кінцеві затискачі колоди, центральний двоплощинний притиск для роботи з викривленими колодами, приводний ролер, роликові домкрати, ланцюговий переворот колоди.