Article illustration
Новини

Електростатика від Wagner на виставці Деревообробка

Prominfo finishing 453 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Зараз великий інтерес в українських виробників меблів викликають системи електростатичного нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) як на водній основі, так і на основі розчинників.

Усіх хвилює питання, як досягти кращої якості покриття і при цьому зменшити витрати фарби та пришвидшити роботу маляра?  Хіба таке можливо? Звісно можливо, якщо при цьому використовувати правильне обладнання, таке електростатичне обладнання від компанії Wagner.

Електростатичне фарбування забезпечує більшу ефективність переносу фарби на поверхню елементів, зменшує кількість відходів, підвищує продуктивність і кращу екологічність процесу фарбування при умові, що сам процес нанесення організований правильно і ефективно.

Відомо, що електростатичне фарбування є найефективнішим способом перенесення ЛФМ на фарбовану поверхню. При фарбуванні предметів, що мають складну конфігурацію, наприклад, стільців, огорож, профілів, ця технологія дозволяє відчутно економити час і лакофарбові матеріали. У загальному електростатичне фарбування можна описати  так: при розпиленні частинки фарби, виходячи через сопло пістолета, одержують електричний заряд завдяки вбудованому високовольтному генератору; далі рухаються по силових лініях електромагнітного поля між соплом розпилювача й заземленою деталлю, рівномірно покриваючи її поверхню й забезпечуючи так званий “огортаючий ефект”. Це означає, що матеріал покриває деталь з усіх боків.

 

Компанія Wagner змогла досягти коефіцієнта перенесення ЛФМ на виріб при електростатичному розпилені до 80% (порівняйте: у звичайного повітряного пістолета кращих виробників він становить не більше 40%, а у системи Wagner AirCoat доходить до 70%)! Це дозволяє отримати суттєву економію дорогих лаків.