Article illustration
Новини

LeitzXPert - ще одне рішення у новому вимірі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 232 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Цього року компанія «Leitz» представила на «LIGNA» свої Solutions in new dimensions у недавно розгорнутому на виставці розділі Digital Services. Уже протягом кількох років термін Industry 4.0 зазнає численних визначень і інтерпретацій, які, у свою чергу, використовують у найрізноматніших галузях і технологіях. 

У деревообробній і пластикообробній промисловості ця тема, з її численними типами дизайну, протягом багатьох років була предметом широких дискусій про її перспективність. Впроваджуючи свій підхід LeitzXPert, компанія «Leitz» переконливо демонструє комбінацію перевірених технологій і технічних додатків з новими концепціями.

У підсумку така синергія спричинила створення повного пакета, який оцифровує весь робочий процес, – завдяки цьому переваги Industry 4.0 стали доступними як для промислових замовників, так і для невеликих і середніх підприємств.

LeitzXPert сприяє підвищенню ефективності й продуктивності, а також гнучкості й прозорості процесів. Майбутні компоненти LeitzXPert - це індивідуальне рішення, які частково вже перевірені на практиці.

Новим є створення єдиної концепції цифрового обслуговування, яка відповідає вимогам замовника до надання інформації й даних. Користувач натомість одержує компактну й зрозумілу платформу.

Починаючи з 1990-х років продукти, оснащені чипами даних або кодами Datamatrix, є фіксованим і перевіреним компонентом програмних інструментів «Leitz» і нині – це стандарт для багатьох продуктів «Leitz».

Чітку ідентифікацію кожного інструмента здійснюють шляхом розпізнавання індивідуального серійного номера й, таким чином, можна отримати відповідну вичерпну інформацію про інструмент за допомогою додатка. Тобто інформація про інструмент, а також допоміжні дані можуть бути передані користувачеві швидко й конкретно для відповідного додатка. У майбутньому за допомогою додатка «Leitz» інформацію про інтервали обслуговування або життєві цикли інструмента Leitz будуть передавати безпосередньо користувачеві.

У комбінації з оптимальною моделлю керування інструментом, наприклад, Leitz Service Flatrate або концепцією повного обслуговування Complete Care Service, можна також спростити логістику використання інструмента.

Додатковими перевагами є, наприклад, підвищення доступності, скорочення запасів, підвищення надійності процесу, нагромадження знань про процес або спрощене введення інструмента в експлуатацію після загострення.

Під’єднавшись до таких додаткових інформаційних платформ, як домашня сторінка «Leitz» або Leitz Lexicon, користувачі можуть оптимально доповнити свої процеси й планування виробництва в майбутньому. Крім того, є можливість швидкого й прямого контакту з експертом Leitz Process або особистою контактною особою щодо продукту.

Представивши LeitzXPert, компанія з Оберкохена переконливо продемонструвала, що здобуті переваги цифрової оптимізації процесів, особливо для малих і середніх компаній, - це конкретна додана вартість.

Для «Leitz» як провідного у світі виробника прецизійних деревообробних інструментів і інструментальних систем Industry 4.0 є не тільки тенденцією, але й практичним рішенням для підтримання клієнтів.

Мета розробників LeitzXPert полягала в тому, щоб створити інтелектуальний додаток, який цілодобово й у реальному часі надавав би клієнтам усього світу ноу-хау «Leit»z для конкретного інструмента. Іншими словами - у тому, щоб оптимально підтримати їх у вирішенні виробничих завдань.