Article illustration
Новини

ЯК ЗРОБИТИ ЯКІСНІ ОТВОРИ В МАСИВНИХ МАТЕРІАЛАХ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 172 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Розширена програма кінцевих фрез для нестингу

Програма алмазних кінцевих фрез для нестингу Z = 2 + 2 вирішує проблеми, які виникають під час обробки MDF та плит мультиплекс, а також дерев'яних матеріалів.

LEUCO презентує три нові алмазні кінцеві фрези для нестингу, створені спеціально для обробки складних панелей та MDF.

Ці нові фрези зменшують об’єм стружки і водночас збільшують об’єм відведення стружки інструмента. Це означає, що відведення стружки відбувається більш плавно.

Новими інструментами серії фрез DP для нестингу є фрези діаметром 12 мм та 16 мм з особливою геометрією для панелей найпоширенішої товщини.

Алмазні високопродуктивні профільні інструменти зазвичай використовують для нестингу. Ці потрійні фрези (Z=3+3) можуть витримувати швидкість подавання до 25 м/хв, і навіть більше на панелях ДСП. Однак при обробці дуже щільних чи твердих матеріалів, таких, як MDF чи складних панелей ситуація суттєво змінюється. Об’єм стружки, яка утворюється під час обробки MDF, істотно зростає. Це означає, що пазухи для відведення стружки дуже швидко заповнюються, спричиняючи тертя та збільшення тиску різання. А отже  утворюється тепло, зменшується термін експлуатації інструмента. Можлива навіть втрата різців.

А нові кінцеві фрези для нестингу від LEUCO впораються з цими проблемами.