Article illustration
Новини

Рентгенівська комп’ютерна томографія для колод

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 1772 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

CT Log від компанії Microtec – це рішення для лісопиляння, яке за допомогою рентгенівських променів сканує колоду на 360˚ і відтворює її внутрішню будову в режимі реального часу для оптимального розпилювання.

Цифрова всебічна реконструкція колоди в 3D та віртуальне сортування колод оптимізують процеси обробки та розпилювання круглих лісоматеріалів.

Власне процес цифрової реконструкції колоди відбувається із швидкістю до 180 м/хв і може виявити гниль у серцевині, як здорові, так і гнилі сучки, тріщини, смоляні кишені тощо.

Пристрій, за словами виробників, знає вартість кінцевого продукту ще до процесу розпилювання.

Комп'ютер вираховує найкращий спосіб розпилювання колоди так, щоб уникнути дефектів, і збільшує прибутковість на 8%, що допомагає, своєю чергою, заощаджувати деревину. Він також «витискає» максимум із старих чи гнилуватих колод, які в іншому випадку відправили б у відходи.

Microtec, виробник сканера, переконаний, що різні рішення постійно оптимізують для досягнення найвищої якості та вартості перепродажу – це дає змогу керувати виробництвом відповідно до пріоритетів реального часу. Інженери компанії розробили інноваційну технологію для лісопилки – комп'ютерну томографію із великим конусоподібним променем. Цей підхід використовує великий рентгенівський датчик, що обертається навколо колоди, та інноваційний алгоритм математичної перестановки для виконання високошвидкісної та високоякісної комп’ютерної томографії за допомогою рентгену.