Article illustration
Новини

Шведська компанія «KVARNSTRANDS» вдруге візьме участь у виставці «Деревообробка» у Львові

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 358 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

«КВАРНСТРАНДС» - провідний виробник професійного деревообробного інструменту в Скандинавії. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення і розробка професійного високоякісного деревообробного інструменту зі спеціалізацією на обробці деревини з масиву.

На виставці до уваги відвідувачів будуть представлені унікальні фрези Кастор для попереднього стругання заготовок і ламелей перед склеюванням.

Кастор виробництва «КВАРНСТРАНДС» має не тільки твердосплавні ножі 15х15х2,5 R50 з радіусної різальної крайкою, а й особливу конструкцію, що відрізняє його від аналогічного «спірального» інструмента інших виробників. «КВАРНСТРАНДС» є ексклюзивним постачальником такого типу інструменту для найбільш швидкісних стругальних верстатів у світі компанії «Gilbert» (Канада), які працюють на швидкості 1200-1400 м/хв.

Розрахунки витрат на виробництво, здійснені у Скандинавії, свідчать, що перехід зі звичайних стругальних гідроголовок на використання Кастор значно підвищує ефективність виробництва. Собівартість продукції знижується на кілька порядків.

Також на виставці будуть представлені цілісні задньозатиловані фрези SOLID/HL для виробництва рейок з одночасним профілюванням радіусного канта.

Інструмент «КВАРНСТРАНДС» поставляють в Україну з 2012 року.