Article illustration
Новини

Компанія «Husqvarna» презентувала нове покоління бензопилок

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 485 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

 

       Це сталося на міжнародній лісовій виставці «Forstmesse» в Швейцарії (м. Люцерн).

        Нові пилки належать до класу інструменту з обсягом  циліндра до 70 куб. см. Як повідомляє прес-служба компанії, флагманом лінійки стала модель Husqvarna 572 XP. У порівнянні з бензопилами Husqvarna попередніх модифікацій у класі 70 куб.см, 572 XP демонструє на 12% вищу продуктивність пиляння навіть при використанні більш довгої ріжучої гарнітури. Це досягається за рахунок нового розташування двигуна та  вдосконаленої системи його охолодження.

        Двигун забезпечує на 30% ширший діапазон робочих обертів. Збільшена питома потужність Husqvarna 572 XP досягнута шляхом перерозподілу ваги всередині бензопилки. Для досягнення спільного балансу маса багатьох деталей серйозно зменшена, наприклад, картер - на 200 г, кришка зчеплення - на 30 г, маховик - на 30 г, модуль запалювання - на 29 грамів. У підсумку загальна маса інструмента становить 6,6 кг, а потужність двигуна - 4,3 кВт/5,7 к.с.

       Також на 20% у порівнянні з попередніми бензопилками компанії підвищено ефективність охолодження.

         Ланцюг, що випускається на фабриці компанії, має позначення X-CUT C85 і буде входити в стандартну комплектацію флагмана нової лінійки.  Профіль зуба ланцюга - «долото», крок ланцюга 3/8 ".

       Офіційний продаж Husqvarna 572 XP стартував у жовтні минулого року в Австрії, Швейцарії та Польщі. Далі, в першій половині цього,  починаються  продажі моделі в декількох інших країнах Європи, а в другій половині року - в США. В Україні нове покоління бензопилок з’явиться не раніше другої половини 2018 року.