Article illustration
Новини

Опорядження @ Ligna

Cefla Finishing Group представник в Україні 279 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Менше місяця відділяє нас від глобальної події в галузі деревообробки, яка відбудеться у Ганновері з 27 по 31 травня. Виставка Ligna - це арена для всіх останніх інновацій, які Cefla Finishing готує до запуску

Приходьте, побачите все самі!

Зал 7, стенд F45

 

Отримайте безкоштовний квиток зараз!

Cefla Finishing продемонструє останні інновації

Це шанс продемонструвати результати наших розробок, які привели до створення рішень, що відповідають запитам наших клієнтів і партнерів.

Це момент істини, і ми будемо раді почути, що скажуть наші досвідчені і професійні відвідувачі, коли приїдуть в Ганновер.

В цьому році компанія Cefla Finishing представить безліч інновацій для кожного з процесів обробки: нанесення розпиленням, в тому числі тривимірних виробів, 3D цифрового друку, вальцевого нанесення, обробки крайок, обкутування і ін. Від нової функції до абсолютно нової технології - ми адекватно реагуємо на потреби швидко мінливого світу.

Не пропустіть виставку Ligna в цьому році.

Багато з рішень Smart Factory втілюють дух Індустрії 4.0, і націлені на використання технологій останнього покоління для оптимізації ефективності виробництва, настройки, моніторингу та управління процесами.

Це також буде шансом відкрити для себе UBIQUO - наші пакетні інструменти для допомоги в процесі роботи, що дозволяють нам завжди бути поруч, і мета яких зробити ваш бізнес більш прибутковим.