Article illustration
Статті

Австрія на виставці Деревообробка 2019

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 224 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Лісова та деревообробна промисловість традиційно займає провідне місце в економіці Австрії. Вона охоплює крім лісового господарства та лісопильного виробництва також дерев'яне будівництво, меблеву промисловість, виробництво деревних плит та лиж. Деревообробна промисловість країни нараховує близько 1350 підприємств, з яких 1019 - лісопильні виробництва.

Австрійські деревообробні підприємства – це здебільшого малий та середній сімейний бізнес, що зберігає традиції і приділяє значну увагу розвитку та вдосконаленню сучасних технологій. Загалом у деревообробній промисловості зайнято близько 26 200 осіб.

Значна частина продукції галузі експортується у країни ЄС (75,9%), зокрема пиломатеріали, клеєний брус, деревні плити та лижі. Австрія є не лише одним з провідних постачальників продукції деревообробкиу Європі, айвиробником високотехнологічного обладнання, машин та інноваційних технологій, що дозволяють країнізалишатись важливим гравцем на міжнародному ринку.

На міжнародній виставці «Деревообробка 2019» у Львові, що зібрала лідерів галузі з України та зарубіжжя, відвідувачі стенду ADVANTAGE AUSTRIA UKRAINE мали можливість ознайомитись з такими австрійськими компаніями:

компанія LATSCHBACHER- розробник логістичної системиелектронного обліку деревини для лісового господарства та деревообробної промисловості, що використовується у більш ніж 27 країнах світу. Продукція постачається на український ринок компанією«Латчбахер Україна».

Компанія MÜHLBÖCKHolztrocknungsanlagen виготовляє енергоефективні сушильні камери, що дозволяють заощадити до 50% енергії в процесі сушки деревини.

Компанія KOHLBACHEnergieanlagen – розробник технології, що дозволяє використовувати різні види біомаси (гілки, деревна кора) для спалювання у високотехнологічнихкотельних установках на базі водогрійних, парових та термомасляних котлів з широким діапазоном потужності від 200 кВт до 15 МВт.

WOLF SYSTEM займається проектуванням та промисловим будівництвом,зокрема залізобетонних резервуарів для силосів та біогазових установокз об'ємом від 10 м³ до 10 000 м³.Силоси використовуються для складування біомаси з відходів лісової- та деревообробної промисловості.

Компанією WITASEK Pflanzenschutz було запропоновано огляд широкого спектру механічних засобів, а також хімічних та біологічних препаратів для контролю за шкідниками та захисту лісових насаджень.

Відвідайте нашу сторінкуwww.advantageaustria.org/uaта ознайомтесь з інформацієюпро Лісову- та деревообробнупромисловість в Австрії

ADVANTAGEAUSTRIAUkraine Торговий відділ Посольства Австрії T +380 44 595 51 62 Еkyiv@advantageaustria.org www.advantageaustria.org/ua