Article illustration
Новини

Ринок ламінованих підлогових покриттів – тенденції позитивні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 454 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

476 млн кв. м ламінованих підлогових покриттів у 2016 році – загальносвітовий обсяг реалізації європейських виробників, які є членами Європейської Асоціації виробників ламінованих підлогових покриттів (EPLF).

За підсумками 2015 року обсяг реалізації склав 452 млн м2. Для порівняння, у 2014-му члени EPLF реалізували 467 млн м2 ламінованих підлогових покриттів. Головною причиною такого падіння обсягів продажів в асоціації називають вихід із її складу одного з великих турецьких виробників. Протягом 2015-го різні регіони демонстрували різні показники зростання продажів: у Західній Європі (включаючи Туреччину) простежувався спадний тренд, а в Східній Європі – зафіксований позитивний результат. Також зросли показники й в Азії та Південній Америці, а найбільше зростання зафіксовано у Північній Америці.

2016 рік пройшов під знаком суттєвого зростання обсягів продажів, які сягнули 476 млн м2 ламінованих підлогових покриттів, що на 5,6% більше, ніж попереднього року. Ринок Західної Європи протягом минулого року був стабільним (так само, як і ринок Південної Америки), а ось у Східній Європі значне зростання обсягів продажі зафіксовано на відносно великих ринках Польщі та Румунії. Також високі показники зростання зафіксовано й на ринках Північної Америки та Азії.

Обсяги продажів ламінованих підлогових покриттів членами EPLF

Структура продажів ламінованих підлогових покриттів членами EPLF за ринками у 2016 році

За даними EPLF

Детальніше про ринок ламінованих підлогових покриттів Ви зможете почитати у газеті "Деревообробник" №1 (391), 2017 року