Article illustration
Новини

Дивани, софи, м’які крісла, вироблені лише на експорт

Ще більше меблі з Яворівщини – за кордон

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 826 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Новий корпус меблевої фабрики данської компанії Kragelund Furniture Holding and Innovation Living почав діяти в с. Лозино Яворівського району, що на Львівщині.

Фабрика в Лозині відкрита у 2008 році й виготовляє м’які меблі, які постачають виключно на експорт у понад 60 країн світу. У 2016 році компанія придбала корпоративні права власника виробничих приміщень ТОВ «Західно-український гольф та кантрі-клуб» і ПП «Діал-Маркет», які здійснюють виробничу діяльність. У будівництво нового корпусу та придбання обладнання, зокрема, 40 промислових швейних машин, інвестори вклали €3 млн.

За словами директор підприємства Назара Притули, із розширенням виробничих потужностей обсяги виробництва збільшаться уп’ятеро: якщо оборот меблевої фабрики у 2015 році становив понад 13 млн грн ( 2016 р. – 25 млн грн), то у 2017 році заплановано вийти на 35 млн грн, а в 2018 році – 58 млн грн. Окрім звичайних диванів і м’яких крісел під маркою Kragelund, відтепер на фабриці вироблятимуть розкладні дивани під брендом Innovation Living.

Власник підприємства Ґольфельд Флемінг на урочистому відкритті нового корпусу зазначив, що розширення виробництва триватиме і, коли задіють усю виробничу площ – 10 тис. м2, кількість працюючих на фабриці зросте з 80 до 200 осіб, а м’які меблі постачатимуть аж у 80 країн світу.

Загальна вартість залучених інвестицій на підприємство cтаном на 2017 рік складає $3,3 млн, з яких чимала частина – грошовими коштами, а також швейним та деревообробним обладнанням. Середня заробітна плата на підприємстві становить 7 тис. грн.

Виробництво м'яких меблів

Виробництво м'яких меблів

Виробництво м'яких меблів