Article illustration
Новини

Компанія Tetra-Pak запускає виробництво паперових трубочок

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 359 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Компанія Tetra Pak повідомила про початок відкритих тестів з використання паперових трубочок для напоїв в картонній упаковці. Починаючи з липня цього року, картонна упаковка Tetra Pak, яка використовується для різної питної продукції, буде поставлятися європейським споживачам в комплекті з паперовими трубочками замість пластикових.

Як відзначають в корпоративній прес-службі, Tetra Pak став першим виробником пакувальної галузі Європи, який застосував подібне рішення в своїй лінійці товарів. При цьому компанія має намір опублікувати дані з інновацій у відкритий доступ для підтримки галузевої кооперації, щоб стимулювати перехід від одноразових пластикових трубочок до паперових.

Інноваційні Трубочки Tetra Pak виробляються з сертифікованого FSC-паперу і можуть бути повторно використані поряд з основною картонною упаковкою. Спочатку ними будуть комплектуватися малі пакети Tetra Brik Aseptic 200 Base і Tetra Brik Aseptic 200 Base Crystal, які зазвичай застосовуються для фасування різної молочної продукції та дитячих напоїв.

Пілотний проект передбачає випуск обмеженої партії трубочок на заводі Tetra Pak в Лісабоні (Португалія), проте в разі, якщо тести виявляться успішними, обсяги поставок будуть збільшені. Також в компанії відзначають, що працюють по ряду інших напрямків в сфері біорозкладаної упаковки.