Article illustration
Новини

За кілька днів у Києві відкриється 17-та Міжнародна виставка LISDEREVMASH

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 230 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

З 25 по 28 вересня у Києві буде проходити 17-та Міжнародна виставка LISDEREVMASH, яка по праву вважається головною виставковою подією галузі лісового господарства та деревообробки. Понад 150 компаній з 17 країн світу представлять спецтехніку, обладнання, інструменти та комплектуючі. Цьогоріч у рамках виставки відбудеться з’їзд лісоводів України, який збере понад 500 делегатів із різних куточків країни.

Увересні 2018 року Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASHвідбудеться вже в 17-й раз. Захід представить відвідувачам понад 150 компанійз 17 країн світу, причому географія учасників відображатиме і вподобання українських спеціалістів. Окрім України, найбільше компаній буде з Німеччини, Італії, Польщі та Туреччини, а ще – з Австрії, Литви та Латвії, Китаю, Словенії, Франції тощо. А походження представлених торгових марок, яких цього року буде понад 260, і взагалі охопить майже 40 країн – від Люксембургу й Японії до Австралії та Нової Зеландії.Технології з усього світу відвідувачі LISDEREVMASH зможуть побачити як на стендах провідних імпортерів, так і власне виробників.

Компанії, представлені в експозиції, імпортують і виробляють велику кількість рішень для лісової та деревообробної галузей. У цілому, на виставці LISDEREVMASH 2018 будуть демонструватися 37 товарних категорій. Усі вони вписані в чотири основні тематичні секції. Адже головна концепція LISDEREVMASH полягає в тому, щоб на одному майданчику показати спеціалістам повний спектр рішень для всіх задач у процесі обробки деревини. В розділі WoodMachinery експонуються машини та інструмент для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів тощо. В експозиції FurniTech демонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. Напрям WoodProduct представляє пиломатеріали, погонажні, листові та плитні матеріали, дерев’яні вироби. На майданчику просто неба демонструється великогабаритна техніка та спецмашини, пилорами, подрібнювачі. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для переробки деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, що працює на твердому паливі.

LISDEREVMASH традиційно виступає головною платформою для демонстрації новинок на українському ринку. Саме тут компанії представляють свої найсвіжіші розробки. 2018 рік також відзначиться прем’єрами – рішеннями, які вперше демонструватимуться в Україні. Фахівцям покажуть німецькі верстати, які допускають налаштування напрямних і затискних вузлів без використання інструменту; австрійську технологію тонкого розпилу колод завширшки до 350 мм стрічковою пилою з товщиною 1,2 мм; українські ЧПК верстати для одночасного фрезерування у 3D-форматі чотирьох заготовок. Будуть також нові пилорами, техніка для заготівлі лісу та технології для електронного обліку деревини.

Важливі для галузі події відбуватимуться і в конференц-залах LISDEREVMASH. Цьогоріч виставка стане місцем проведення IV З’їзду лісоводів України, організованого за підтримки Товариства лісівників України. Очікується, що на з’їзд прибудуть 500 делегатів з різних куточків країни.

Окрім ділового спілкування LISDEREVMASH – це ще й можливість отримати нові знання та навички. Цього року тут відбудеться презентація програми навчання професії «оператор маніпулятора» від відомого виробника спецтехніки, розповідатимуть про особливості впровадження GPS у лісопромисловому секторі, представлять технологію розпізнавання дефектів деревини.

А ще LISDEREVMASH – це видовища! Тут відвідувачі можуть спостерігати за віртуозною роботою столярів і різьбярів і випробувати власні сили на майстер-класах «Сучасна столярна майстерня». Для охочих до яскравих шоу відбудеться тест-драйвгабаритної лісової техніки. І організатор виставки щодня буде розігрувати цінні призи.

 

Безкоштовні електронні квитки для входу на виставу можна оформити на сайті www.lisderevmash.ua