Article illustration
Новини

Фабрика меблів наживо діє вже 10 років!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 604 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Проект «DREMA ДІТЯМ» повторно завітає на Міжнародну виставку машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA 2016»! Виготовлені меблі на демонстраційній фабриці меблів будуть передані за допомогою «Caritas» Познанської архідієцезії в обрані дитячі будинки. Виробничий план передбачає виготовлення 25 комплектів меблів для дитячої кімнати, в склад яких входять: ліжко з матрацом, шафа, стіл.

Цьогорічна, ювілейна 10 Фабрика меблів наживо організована Міжнародним Познанським Ярмарком та Кафедрою технологій деревообробки Університету природних наук в Познані під час Міжнародної виставки машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA» (13-16.09.2016 р.) відбудеться під гаслом DREMA ДІТЯМ.

DREMA ДІТЯМ – це унікальна ідея, яка поєднує шляхетну, благодійну мету, що стоїть перед учасниками, з освітнім простором, який дозволить гостям виставки ознайомитися з технологічною стороною процесу виробництва меблів. При виробництві меблів передбачено використання найновіших технологій і конструкційних матеріалів. Все виробництво включає в себе процеси, такі як: обробка меблевих плит (ламінована деревинно-стружкова плита, фанера), облицювання вузьких площ, обробка поверхні дерев’яних елементів (змазування), монтаж арматури і пакування готових виробів.

Традиційно буде реалізовано один з проектів, обраний в конкурсі «Створи фабрику меблів наживо 2016». Під час цьогорічної ФМН будуть виготовлятися меблі, розроблені Ольгою Марчинською – студенткою 3 курсу Університету природних наук в Познані, Кафедри технологій деревообробки і спеціалізації: Проектування меблів.

Фабрика меблів наживо буде проходити в Павільйоні 4 протягом всіх днів проведення виставки «DREMA», з активною участю студентів Кафедри технологій деревообробки та партнерів з деревообробної і меблевої промисловості.