Article illustration
Новини

Для піддонів – BeA VTT

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 728 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На ринку з’явився новий тип з’єднань, який, за словами розробників, значно спростить і пришвидшить складання дерев’яної тари.

BeA VTT призначене для дерев’яних контейнерів і піддонів, виготовлених із плитних матеріалів завтовшки 12 і 15 мм.

Виробник вказує, що це з’єднання скорочує час монтажу дерев’яної тари до 60%, а також дає змогу скоротити витрати на елементи з'єднання на 15%. Як універсальне рішення для з'єднання кутів та довгих боковин, BeA VTT також спрощує зберігання та утилізацію піддонів, запобігає пошкодженню контейнерів, коли їх відкривають під час митних перевірок, і підвищує безпеку на робочому місці завдяки визначеним точкам кріплення.

Форма з’єднання, яке виконане із високоякісної сталі гарячого цинкування, дає змогу створювати стабільні у розмірах кутові та бокові з'єднання лише з одним BeA VTT і при цьому немає потреби у будь-яких інструментах. З’єднання BeA VTT просто розмістити, окрім того, його легко згинати, що важливо для кутових з’єднань. Також для досягнення високої якості з'єднання не потрібні просвердлені, фрезеровані або пазові профілі.

Безперечно, важливим фактором є те, що BeA VTT забезпечує швидке і точне складання і розбирання дерев’яної тари. Окрім того, така опція зменшує вартість доставки порожніх контейнерів, оскільки за допомогою з’єднання їх можна транспортувати у розібраному вигляді в пласкій упаковці, а потім на місці знову швидко зібрати. І BeA VTT, і самі піддони можна використовувати повторно, а коли термін експлуатації їх закінчиться, то не слід турбуватися про видалення гвинтів та цвяхів.

Успішні випробування нового з’єднання відбулися у Німеччині і довели, що BeA VTT – це просто, швидко, міцно, економно та корисно.