Article illustration
Новини

SICAM набирає обертів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 484 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Восьма Міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і напівфабрикатів для меблевої промисловості SICAM, відбудеться в Порденоне з 18 по 21 жовтня 2016 року.

Уся площа виставкового комплексу вже заповнена. У заході візьмуть участь більш ніж п'ятсот учасників з понад тридцяти країн.

Велика кількість заявок для участі в SICAM 2016 стимулювала організаторів прийняти рішення, щоб один із ресторанів працював за принципом шведського столу. Швидкість заповнення площ цієї виставки є більшою, ніж у попередні роки – це відображає поліпшення ситуації в галузі, що, своєю чергою, сприяє очевидному успіху виставки. Крім того, це свідчить про хороше становище учасників сектора, які на глобальному рівні, здається, подолали багато критичних моментів за останні кілька років і постійно шукають нових відкриттів і майбутніх ринків. Слід відзначити, що міжнародні дизайнери інтер'єру й архітектори, які формують нові тенденції меблевої моди, складають дедалі більшу частину учасників і відвідувачів виставки.

Такі виставки та ярмарки, як SICAM, необхідні для посилення процесу інтернаціоналізації – тут, ретельно відбираючи учасників заходу, з кожним роком пропонують усе вищу якість як ділових відносин, так і рівня обслуговування. Макроекономічному контексту, зокрема, особливу увагу приділять цього року. 2015-й рік в Італії завершено з доходами €40,7 млрд для деревообробної та меблевої галузей (+2,7% порівняно з 2014-м), зокрема €24,5 млрд – тільки в меблевому секторі (зі збільшенням на 3,4%), натомість у 2016-му суттєво зріс експорт італійських меблів (+4,5% до аналогічного періоду в 2015-му). На внутрішньому ринку також триває пожвавлення, започатковане торік.

Щоб знайти найкращих постачальників, перевірити якість їхніх виробів і оглянути інновації, які будуть представляти новий елемент меблів у колекції наступного року, з вівторка 18-го до п'ятниці 21 жовтня цього року відвідайте восьму міжнародну виставку SICAM.

Виставка SICAM