Article illustration
Новини

Інноваії від «HOMAG» для виробництва меблів тa деревообробки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 98 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На виставці «Ligna 2019» компанія «HOMAG» представила обладнання, програмне забезпечення і технічні інновації для виробництва меблів і деревообробки. Широкий  вибір верстатів, устаткування для виробничих цехів, систем і програмного забезпечення для деревообробки - на площі 5000 м² цікаві пропозиції для себе знайшли  і маленькі виробництва, і великі промислові підприємства.

Під девізом «ВАШЕ РІШЕННЯ» компанія «HOMAG» презентувала відвідувачам комплексні рішення, покликані допомогти малим і великим підприємствам відповідати актуальним викликам ринку і підготуватися до майбутніх.

Центр інновацій - InnovationCenter

Вистачало  цього  року і  новинок, призначених для виробництва елементів збірних будинків. Були серед них і такі, що працюють з масивної деревиною, а також рішення із автоматизації виробництва збірних будинків. «WEINMANN» представила новітню техніку для житлового будівництва на окремому виставковому стенді.

Експерти на виставці

У павільйонах  працювали експерти «HOMAG» з усього світу. Консультанти, технічні фахівці і співробітники найбільшої сервісної служби охоче ділилися  знаннями і досвідом з відвідувачами. Російське представництво запрошувало  взяти участь в організованих технічних турах.

 

 

TEQtours

Усіх тих, хто хоче налагодити виробництво на оцифрованих даних, замислився над  мережевим виробництвом у майбутньому або мріє  про повністю автономне та автоматизоване  виробництво, експерти ознайомили  з цікавими розробками під час технічних турів TEQtours.

 

  • TEQtour 1: перший крок до цифрового виробництва
  • TEQtour 2: Ваше рішення для виробництва, об'єднаного в мережу
  • TEQtour 3: Ваше рішення для повної автоматизації

 

eShop: рішення для швидкої поставки запасних частин

Компанія  радо  презентувала  новий інтернет-магазин, який дає змогу правильно підібрати і замовити запасні частини для будь-якої техніки «HOMAG» он-лайн 24/7.