Article illustration
Новини

Метод промислової реставрації вад деревини

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 1206 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Технологія PAR-Filler розроблена для заповнення сколів, сучкових виїмок і тріщин у деталях з масивної деревини, наприклад, у дошках для підлоги. 

Компанія CSP Engineering розробила спеціальний сканер, який точно виявляє дефекти на поверхні дерев’яних деталей і відправляє їх на два аплікатори. Для того, щоб досягти ідеального виправлення дефектів, розроблений аплікатор, який під високим тиском вводить у дефекти спеціальний деревний заповнювач CosmetiWood.

Технологія PAR-Filler є безперервним виробничим процесом і може працювати під керуванням однієї людини. Існує кілька варіантів подавання й повернення деталей в залежності від необхідних продуктивності й ступеня інтегрованості верстата у виробництво.

Комбінація ін’єктування під тиском і унікальних характеристик заповнювача CosmetiWood забезпечують чудові результати виправлення вад деревних. Завдяки цьому можливе коригування деталі лише один виробничий етап.

Заповнювач CosmetiWood не містить розчинників. Після висихання він має такі ж твердість і пористу структуру, що й деревина, добре абсорбує фарби й масла. Крім того, в нього добра адгезія до деревини, й він майже не дає усадки навіть на великих заповнюваних ділянках. А ще CosmetiWood можна стругати й шліфувати.

Готовий до використання заповнювач CosmetiWood випускають шести кольорів. Але його виробник може забезпечити й ексклюзивний колір.