Article illustration
Новини

ADLER демонструє перше самовідновлювальне покриття для вікон на Frontale 2018

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 566 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Кожні два роки на спеціалізованій виставці Frontale в Нюрнберзі на широкий суд пропонуються інновації та новітні технології в області виробництва вікон. У цьому році одна з зірок сяє тут особливо яскраво: австрійський виробник лакофарбової продукції компанія ADLER представляє перше самовідновлювальне покриття для вікон Aquawood InterCare SH.

Екологічний захист

Компанії ADLER лідер в області інновацій для покриття вікон завдяки новій запатентованій технології створення самовідновлювання покриття SH-Technology. В основі цієї «розумної технології» лежить використання мікрокапсул, які лопаються при пошкодженні лакової поверхні, наприклад, внаслідок нанесення подряпин або ударів граду. Спеціальна прозора затвердіваюча рідина цих капсул надійно закупорює пошкодження і захищає деревину. Після проведення численних тестів компанія ADLER вирішила використовувати цю революційну технологію для розширення свого асортименту. На Frontale 2018 австрійський виробник лакофарбової продукції представив перше самовідновлювальне покриття для вікон Aquawood InterCare SH. Це криюче проміжне покриття забезпечує не тільки високу заповнюваність і надійну ізоляцію, а й екологічний захист поверхні, роблячи її ідеальною. «Aquawood InterCare SH - це унікальний високоякісний продукт, який представляє велику цінність для виробників вікон і їх клієнтів», - розповідає Ріхард Мёльк, керівник відділу збуту продукції для вікон компанії ADLER.

Інновації і натхнення

Самовідновлювальне покриття - не єдине, що допоможе ADLER сяяти на виставці Frontale. «Ми також продемонструємо можливості цифрового друку на вікнах, адже це один з найцікавіших трендів майбутнього в області створення і обробки поверхонь», - ділиться з нами керівник відділу збуту у відповідній сфері Даніель Пессерер. На противагу новому лаку ADLER Aquawood Nativa, лак Natur pur допоможе додати поверхні природний вигляд, забезпечуючи її також ідеальним захистом.

Крім того, виробники вікон можуть з успіхом використовувати Aquawood DSL Carat, інноваційну блакить для вікон з елегантним металевим мерехтінням.

Виробники вхідних дверей також не покинуть Нюрнберг ні з чим: компанія ADLER готова продемонструвати безліч варіантів дизайну з використанням захисної системи покриттів Protor-System. Це може бути як ефект зістареної деревини, так і ефект бетону, металевий блиск або природна стриманість.