Article illustration
Оголошення

Високоекономічні сушильні камери для сушки деревини GEFEST DKA+.

GEFEST LLC 838 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

GEFEST DKA+ — серія сушильних камер з найнижчим споживанням енергії в процесі сушки деревини.

Камери серії DKA+ випускаються в комплектації з системою рекуперації теплової енергії GEFEST RHE.

 

Камери серії DKA + відносяться до категорії енергоефективності А + і мають короткі терміни окупності і високий відсоток прибутковості завдяки низькій витраті дорогих енергоресурсів .

 

Ідеально підходять для великих підприємств, які сушать великий обсяг пиломатеріалів на великих обсягах роботи максимальна енергоефективність камер DKA+, при високій якості сушки деревини, дозволяє економити на енергоресурсах понад $200 000 на рік.

 

УВАГА! ВАЖЛИВО! В договорах ми вказуємо гарантований виробником рівень споживання енергії камерами GEFEST DKA+!

 

GEFEST DKA+  доступні в усіх розмірах, починаючи з 10м3  і в двох модифікаціях  – для бокового та фронтального завантаження.

 

На нашому сайті  Ви можете ознайомитися з прикладами правильної калькуляції зменшення ваших витрат на енергоресурси з камерами GEFEST та навчитися рахувати прибуток в зменшенні витрат навіть при найвищій якості продукції. Щоб отримати детальнішу інформацію, або консультацію – Ви можете подзвонити за вказаними в контактах номерах нашому менеджеру, або консультанту.

 

З камерами та обладнанням ми надаємо технології сушки, здійснюємо повну технологічну підтримку наших клієнтів та навчаємо персонал клієнта роботі з камерами:

Вам не доведеться втрачати ваші гроші та вчитися на власних помилках – достатньо тільки дотримуватися наданих нами рекомендацій!

 

тел.: (+38044) 532-62-54

E-mail: gefestcom@ukr.net

http://www.sushilka.kiev.ua