Article illustration
Новини

«Влада умисно дискредитує мораторій», - заявляє депутат

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 229 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

«Інвестиції, робочі місця необхідні людям як повітря! Тим, хто цього не розуміє, взагалі не місце на держслужбі».

Мораторій на експорт необробленої деревини з України сприяв тому, що інвестори почали вкладати в деревообробку - тільки за перші шість  місяців поточного року капітальні інвестиції в галузь перевищили три мільярди гривень, тобто виросли вдвічі.

Але, як повідомляє нардеп від Радикальної  партії, голова Комітету з питань промислової політики й підприємництва Віктор Галасюк, в одного з найбільших інвесторів в українську обробку деревини виникли проблеми з сировиною. На його думку, влада умисно дискредитує мораторій, аби  скасувати його.

«До мене звернувся Йохан Дунбек, той самий шведський інвестор в «Українські лісопильні», який «із нуля» створив сучасний завод на Рівненщині, інвестувавши 20 мільйонів євро. Планує вкласти ще 25 мільйонів євро, щоб  запустити ще одне виробництво, але навіть для вже побудованого заводу йому не продають необхідних обсягів сировини, - нарікає народний депутат у листі до прем’єр-міністра. -Лісгоспи й органи влади штучно створюють дефіцит деревини на внутрішньому ринку, щоб показати: мовляв, хоч мораторій і діє, але проблему гарантованої поставки деревини він не вирішує, тому давайте його скасуємо.  Це проти закону, посадових обов’язків урядовців і здорового глузду. Інвестиції, робочі місця необхідні людям як повітря! Тим, хто цього не розуміє, взагалі не місце на держслужбі».