Article illustration
Новини

«SCM»: технології майбутнього вже сьогодні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 62 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На стенді площею понад 4 000 м2  компанія «SCM» представила  свою «Інтелектуальну і зорієнтовану на людину фабрику» - передову виробничу модель, засновану на цифрових системах автоматизації, здатних реалізувати взаємодію людини і машини з повним контролем всього виробничого потоку. Нова концепція завдяки впровадженню робототехніки звільняє оператора від монотонної роботи з низькою доданою вартістю.

Девіз «YOU WILL NEVER WORK ALONE» («Ви ніколи не будете працювати наодинці») влучно демонструє мету нової пропозиції компанії «SCM» - сприяти «дружній» автоматизації при обробці панелей, що супроводжується можливістю змінювати конфігурацію виробничого процесу щоразу, коли необхідно виготовити в найкоротші терміни всі невеликі виробничі замовлення.

На виставці «LIGNA» також показали  автоматизовану систему для меблевого виробництва з усіма фазами цього процесу: від проектування меблів до створення верстатних програм і від обробки панелі до складання  каркаса. При застосуванні цієї системи оператор звільнений від монотонних дій з низькою доданою вартістю завдяки застосуванню промислових людиноподібних роботів KUKA.

Також його працю супроводжують колаборативні  роботи Universal Robots на фінальних фазах виробничого процесу (складання, вставляння фурнітури, нанесення клею і чистове оздоблення поверхні) в абсолютній безпеці і без застосування огороджень.

 

Новини  «цифрового фронту»

З нагоди виставки «Ligna 2019» «SCM» ще більш посилює потенціал пропонованої цифрової продукції, поєднуючи цифрові технології з сервісом. У середині стенда був розміщений цифровий центр, який керував  всіма інноваціями і демонстрував  останні новинки. Для задоволення вимог Індустрії 4.0 система «Maestro Connect» застосована у всіх нових технологіях широкого переліку обладнання «SCM» (розкрій, крайкооблицювання , свердління, фрезерування, нестинг і обробка крайки), які застосовують при обробці  панелей, плитних матеріалів і масиву.

 

Для фінішної  обробки «SCM» представила  на виставці «Ligna 2019» найширший вибір технологій для шліфування, мембранного пресування і фінішної обробки, позиціонуючи себе на ринку як єдиний партнер для обробки поверхонь деталей: повний спектр продукції і послуг, а також ексклюзивні технічні рішення слугують  для задоволення вимог, що стосуються процесів обробки і типів готової продукції. Найостанніші новинки в цьому сегменті ринку продемонстрували  фахівці «SCM».

 

Технології «SCM» для персоналізованого та інтегрованого  виробництва

Завдяки великому вибору обладнання «SCM» задовольняє  потреби як маленьких майстерень, так і великих виробництв.

На стенді концерну «SCM» також були представлені новинки у сфері високих технологій вторинної обробки деревини: від обробних і свердлильних центрів, які використовують для обробки панелей, до обробних  центрів для роботи з масивом і для дерев'яного домобудівництва; від крайкоблицювального і форматно-крайкоблицювального обладнання до розкроювальних центрів;  від пристроїв для складання і пакування до пресового обладнання. Також не оминули увагою відвідувачі широку колекцію традиційних верстатів для столярних майстерень.