Article illustration
Новини

У Радехові відкрили нову лінію з виготовлення обрізних пиломатеріалів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 734 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

15 серпня, на державному підприємстві «Радехівське лісомисливське господарство» запрацювала нова лінія з виготовлення обрізних пиломатеріалів.

Необхідне обладнання придбали у турецької компанії.

Запланований обсяг переробки деревини на новій лінії становитиме16300 м3/рік. Також встановлення нової лінії дасть можливість створити додатково 14 нових робочих місць, де працюватимуть місцеві мешканці. Основною продукцією переробки на підприємстві є пиломатеріали обрізні, заготовки для євро-піддонів. Рентабельність продукції переробки складає – 20%.

«Галузь лісівництва і деревообробки є однією із найважливіших на Львівщині. Адже кожен десятий експортний долар зароблений саме лісівниками. Сьогодні ми продовжуємо створювати нові робочі місця в області та відкривати нові підприємства, - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. - Перевагами нового цеху, який, власне, ми відкриваємо, є виробництво без відходів, механізація, автоматизація та точність процесів, відповідно і висока якість продукції на виході».

ДП «Радехівське лісомисливське господарство» і надалі працюватиме в напрямку збільшення власної переробки деревини, створення безпечних умов праці, розвитку виробництва та оновлення обладнання. Наступним етапом буде модернізація технологічного процесу переробки короткомірної деревини в цеху МПД.