Article illustration
Новини

Переваги фанери з граба

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 371 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Відомо, що найпоширеніша фанера – березова. А от компанія «ШИК Галичина» з Тернопільщини освоїла виготовлення фанери з деревини такої непростої для обробки породи, як граб. 

Природний окрас шпону граба дуже красивий, варіюється від сірувато-перлового до жовтувато-коричневого. Текстура досить проста, матова. Після полірування стає блискучою.

Граб іноді називають залізним деревом. Його деревина настільки пружна й міцна, що її дійсно можна порівняти з цим металом. Обробка висушеної деревини непроста, підвищена в’язкість ускладнює цей процес. Однак дерево відмінно шліфується, піддається тонуванню, добре вбирає барвники.

Шпон натурального граба - це багатофункціональний надійний матеріал, ні в чому не поступається за якістю деревині ебенового, махагонієвого дерев. За допомогою шпону, пофарбованого під цейлонський ебен, можна створювати ексклюзивні дорогі меблі. Шпон граба відмінно поєднується із склом, гранітом, мармуром, що використовується дизайнерами для художнього оформлення залів ресторанів, резиденцій, заможних будинків.