Article illustration
Новини

Білоруси виготовляють дерев’яні велосипеди

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 467 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Компанія BelWoodDoors, яка займається виробництвом дверей розраховує на те, що і її двохколісна продукція знайде свого споживача.

Всі велосипеди виробляють вручну. Кожен по-своєму унікальний і неповторний. Велосипед, в основі якого використовують березову деревину, коштує 1890 білоруських рублів (близько тисячі доларів США). Ясеновий ровер дорожчий – 2 290 білоруських рублів  (близько 1,2 тис. доларів США).

Якщо розглядати дерев'яний велосипед детально, то виключно деревина тільки в основі рами, а для виготовлення рульової вилки, підсідельного штиря й фланців передньої й задньої вилок використовуються все ж сталеві сплави. Під кожну нову раму з урахуванням призначення дерев'яного велосипеда, підбирають певні компоненти, які найкращим чином будуть поєднуватися з його геометрією.

Заготівки з різних видів деревини розпилюють на шари, які потім склеюються спеціальним гідроізолюючим клеєм. Зібрану раму покривають декількома шарами ґрунту й корабельним лаком. Завдяки якісному склеюванню деревини й ручному доведенню рами до кондиції, вона стійка до температурних перепадів і вологості.

Майстри з виробництва дерев’яних велосипедів впевнені, що продукція досить міцна: на дерев’яну раму виробник дає п’ятирічну гарантію.

Вага дерев’яного велосипеда 21 кг.