Article illustration
Статті

Мікросвердло та адаптер для акустичних панелей

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 537 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Ринок звукопоглинальних деревних матеріалів помітно зростає, тож щоб не програти конкурентну боротьбу за споживача, потрібно нарощувати обсяги їх виробництва. 

Стандартною моделлю виробництва акустичних панелей є свердління отворів діаметром 1 мм за сіткою із кроком 3 мм, що не таке вже й просте завдання.

Фахівці компанії Leuco створили свердлильні адаптери спеціально для цієї технологічної операції. З відрегульованою довжиною гвинта та хвостовиком діаметром 10 мм вони поповнили стандартний асортимент. Адаптер має найпопулярнішу довжину 70 мм (разом зі свердлом) і дає змогу досягти обертання свердла діаметром лише 1 мм з високою концентричною точністю.

Тепер серед пристроїв для виготовлення акустичних панелей є мікросвердло VHW діаметром 1 мм як правобічного, так і лівобічного обертання.

На відміну від часто застосовуваних багаторазових свердел, пропоноване компанією Leuco мікросвердло має інший кут загострення та спіральну систему стабілізації різання і мінімального відхилення, що забезпечує кращу якість свердління та довший термін експлуатації.

Стандартні розміри цього витонченого мікросвердла такі:

  • діаметр 1 мм;
  • довжина 8,5 мм;
  • загальна довжина 38 мм;
  • діаметр хвостовика 3,175 мм.

Льойко-Україна