Article illustration
Новини

Австрія та Німеччина допоможуть реформувати українське лісове господарство

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 446 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Держлісагенство веде перемовини з представниками профільних державних органів Німеччини та Австрії щодо співпраці в лісовій сфері. Відповідну зустріч т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич провела з директором Комітету східно-європейських економічних відносин Міхаелем Хармсом (Федеративна Республіка Німеччина) та представником агенції з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером (Республіка Австрія) щодо питання співпраці у лісовій сфері.

Почати переговори з австрійськими та німецькими фахівцями дозволив підписаний нещодавно Меморандум про співпрацю у галузі лісового господарства між міністерствами України та Республіки Австрія.

«Радію, що наші попередні домовленості зокрема з австрійськими колегами вже дають результат. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю. Для нас дуже важлива підтримка лісової реформи в Україні», - прокоментував подію Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Сторони обговорили план започаткувати широкомасштабний трьохсторонній міжнародний проект, який буде реалізовуватися в Україні.

«Проект буде направлений, зокрема, на здійснення повноцінного державного обліку лісів та ведення державного лісового кадастру», - повідомила Христина Юшкевич.

 За її словами, це дуже важливий і необхідний напрямок роботи, адже останній облік лісів проводився у 2011 році, а  повний аудит лісової галузі був здійснений ще у 1996 році.

Тому на сьогодні пріоритети в роботі відомства - ефективна організація охорони і захисту лісів, забезпечення раціонального використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснення систематичного контролю за якісними і кількісними змінами лісів.

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України