Article illustration
Новини

На виставці LIGNA 2017 компанія Wood-Mizer представить дві нові лісопильні технології і стрічкову пилку з новим профілем зуба

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 850 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Високопродуктивна лісопильна лінія TITAN від фірми Wood-Mizer, серія пилорам LX з новою конструкцією пиляльної головки, а також стрічкова пилка Vortex, яка не тільки пиляє, але і видаляє після себе тирсу, - ось основні новинки, які Wood-Mizer продемонструє на виставці LIGNA в Ганновері з 22 по 26 травня 2017.

Компанія Wood-Mizer ступає на нову територію і починає випуск високопродуктивної лінії TITAN, здатної розпилювати понад 150 кубометрів круглої деревини за зміну. Конструктивно лінія спроектована так, щоб забезпечити максимум надійності та безперебійну роботу обладнання.

На виставці LIGNA 2017 будуть показані деякі компоненти лінії TITAN: широкострічкова горизонтальна пилорама WB2000, здвоєна вертикальна пилорама з широкими стрічковими пилами, а також потужний поздовжньо-обрізний верстат та багатопил. Все обладнання TITAN виготовляється в синьому кольорі, щоб відрізняти його від добре відомих помаранчевих верстатів Wood-Mizer з вузькими стрічковими пилками.

WB2000 EC economic wideband sawmill by Wood-Mizer TITAN blue

Ще одна новинка - серія пилорам LX, в конструкції яких є рама xFRAME для переміщення пиляльного вузла по двох напрямних.

LX-series sawmills

На стенді буде представлено продукцію під маркою Wood-Mizer TOOLS. Це бренд, який об'єднує понад 2000 позицій різального інструменту: дискових пилки, рамних пилки, фугувальних ножів і широкі стрічкові пилки.

Продажі інструменту Wood-Mizer TOOLS потроїлися в 2016 році, і Wood-Mizer очікує продовження цієї тенденції.

Серед іншого обладнання Wood-Mizer на виставці LIGNA 2017 слід відзначити високопродуктивний стрічковий багатопил HR700 на основі модульного принципу, обладнаний круговим конвеєром Merry-Go-Round для повернення недопиляного бруса в пиляльний механізм.

На стенді будуть представлені добре відомі верстати серій LT, обладнання для загострення і розведення стрічкових пилок, а також повний спектр вузьких стрічкових пилок, що їх воготовляє фірма Wood-Mizer.

Нова стрічкова пилка Vortex з унікальним профілем призначена для розпилювання деревини з одночасним видаленням тирси з поверхні розпиляного матеріалу. Це революційне технічне рішення пропонує вигоду для виробників піддонів, яким необхідна чиста палетна дошка для піддонів.

The new Vortex sawdust removal blade

Пилка Vortex практично не залишає слідів тирси на поверхні дошки. Профіль пилки був розроблений на заводі Wood-Mizer в США, і нова пилка добре сприйнята на американському ринку. Перші тести в Європі, Азії та Африці також виявили значний інтерес виробників піддонів до цього інструменту.

Приходьте на стенд компанії Wood-Mizer на виставці LIGNA 2017, щоб побачити майбутнє технологій лісопиляння!

Детальніше: www.woodmizer.com.ua