Article illustration
Статті

Ручка, що світиться

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 1967 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Light – оригінальні меблеві ручки, котрі світяться при дотику. За спрямуванням світла ручки цієї серії поділяють на два типи: від фасаду й на фасад. Світіння від фасаду поширюється навколо ручки, акцентуючи увагу на самому виробі. Підсвічування на фасад спрямоване під ручку й підкреслює красу меблів, надаючи їм особливого шарму.

Світяться ручки завдяки вмонтованим світлодіодам. Для способу «від фасаду» світлодіоди розташовані на лицьовій поверхні ручки й захищені спеціальним поліметилметакрилатним пластиком, що надає їм стильного й завершеного вигляду. При підсвічуванні «на фасад» світодіоди розташовані із внутрішнього боку ручки.

Світлодіоди засвічуються при дотику до ручки і світяться протягом 30 с. Функціонування їхнє забезпечує компактний блок живлення, який працює на звичайних батарейках типу ААА напругою 1,5 В. Блок живлення кріплять на звороті фасаду й з'єднують з ручкою прихованим проводом. Перевагами такого локального живлення світлодіодів є високий рівень безпеки, компактність і ергономічність усієї системи електрифікації. Моделі з підсвічуванням розраховані на безперебійну роботу протягом 10 і більше років – потрібно лише замінювати батарейки.

Функціональності ручок сприяє ергономічна форма, завдяки якій користувачеві зручно відкривати або закривати фасад. До колекції Light належать популярні «кнопки» і «скоби». Серед ручок-скоб представлені всі актуальні на ринку міжцентрові відстані – 96; 128; 160; 192 і 256 мм.

Меблеві ручки цієї серії виготовлені з довговічного сплаву, а багатошарова система покриттів забезпечує гарний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Для колекції Light розробники обрали популярний колір покриття «хром полірований». Використані матеріали мають високі споживчі властивості: захищають світлодіоди зовні ручки, поліпшують естетичні характеристики, забезпечують елегантне світіння, а у вимкненому стані надають поверхні ручки шляхетного вигляду. До того ж їх легко очищати від забруднень.

Ручки Light призначені для використання в оригінальних меблях різних стилів – ретро, завжди актуальної класики або надсучасного техно. Ці ручки надаються до стилів ампір, модерн, ф’южн, легко вписуються в «середземноморські» інтер'єри з їхньою любов'ю до світла. Ручки з підсвічуванням криють у собі особливу ідею, показуючи, як маленька деталь може змінювати звичний інтер’єр.

Степан КРАМАРІВСЬКИЙ

Цей матеріал є інтелектуальною власністю газети "Деревообробник". Його використання (повне або часткове) з метою розміщення у інших інформаційних ресурсах можливе тільки з письмового дозволу редакції та за умови розміщення посилання на газету "Деревообробник" (у випадку інтернет-ресурсів - гіперпосилання на сайт газети)